Geberit

Geberit, czyli 150-letnia historia i wyjątkowa jakość

Geberit to szwajcarskie przedsiębiorstwo z bogatą historią – producent technologii sanitarnej. Marka powstała już w 1874 roku w niewielkim miasteczku nieopodal Zurychu, a jej założycielem jest Caspar Melchior Albert Gebert. Początkowo firma specjalizowała się w wytwarzaniu spłuczek, jednak na przestrzeni lat do oferowanych artykułów dołączyły również stelaże do WC, umywalki czy bidety.

Lider w zakresie produkcji i dystrybucji systemów sanitarnych i rurowych z czasem rozszerzał swoją działalność poza Szwajcarię, na całą Europę. Geberit z powodzeniem działa również w Polsce. Od 25 lat oddział firmy znajduje się w Warszawie.

Stelaże Geberit Twoją podporą w urządzaniu łazienek

Stelaż Geberit może służyć zamontowaniu WC, ale też bidetu, pisuaru czy umywalki. W seriach Duofix Sigma i Omega szwajcarskie przedsiębiorstwo użyło jakościowych produktów, abyś mógł cieszyć się bezawaryjnym sprzętem przez lata.

Stelaż podtynkowy Geberit to zespół elementów zamiennych ukrytych w ścianie, na które otrzymujesz aż 25 lat gwarancji. Możesz zmieniać kafelki czy armaturę, ale spłuczka pozostanie na swoim miejscu.

Miska WC Geberit spełnia wszystkie wymagania toalety solidnej i wygodnej w używaniu. Klasyczna konstrukcja dobrze wygląda, a w połączeniu ze stelażem i przyciskiem do spłukiwania, tworzy łatwy w montażu i trwały zestaw.

Przycisk Geberit to gwarancja świeżości

Geberit Sigma przycisk to niewielki, ale jakże potrzebny akcent w Twojej łazience, który pomoże utrzymać Ci czystość i zapewni niezbędny komfort użytkowania. Mnogość proponowanych przez Geberit wzorów i kolorów wprawi Cię w zdziwienie. 

Masz do wyboru przyciski do spłukiwania w kształcie kół i prostokątów, pojedyncze (spłukiwanie jednoilościowe) lub w parze (spłukiwanie dwudzielne). Dostępne barwy to biały, czarny i srebrny – chromowane, błyszczące lub matowe. Z pewnością znajdziesz coś pasującego do swojego wnętrza.

Przycisk Geberit Sigma to minimalistyczne rozwiązanie, które jest wysoce funkcjonalne i estetyczne. Jedną z ważniejszych możliwości jest odsysanie zanieczyszczonego powietrza, ale także pojemnik na kostki czy sposobność zlicowania go z powierzchnią ściany.

Marka Geberit w Salonie HOFF

Chcesz postawić na produkty marki Geberit, ale nie wiesz, który konkretnie model będzie dla Ciebie najlepszy? Śmiało odwiedź krakowski Salon HOFF! W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty z asortymentu szwajcarskiego giganta sanitarnego. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą porad, abyś był jak najbardziej zadowolony z przyszłego zakupu. 

Znajdujemy się przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego – bez problemu dotrzesz do nas z Krakowa, jak i okolicznych miejscowości. Zapraszamy.

Brodzik Sestra Grafit 120x80 Geberit Dostawa gratis
Geberit DUOFIX 112 111.320.00.5 Dostawa gratis
Stelaż Duofix UP Sigma 112cm 8cm 111.796.00.1 Geberit Dostawa gratis
Geberit DUOFIX Wspornik dystansowy Dostawa gratis
Przycisk Sigma 01 Chrom Poler 115.770.21.5 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 20 Chrom Połysk Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 50 Chrom Połysk 115.135.21.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 51 Chrom Mat 115.105.46.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 50 Biały 115.135.11.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Sigma 01 Biały 115.770.11.5 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Sigma 20 Czarny 115.882.KM.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Sigma 20 Chrom 115.882.KN.1 Geberit Dostawa gratis
Przycisk Delta 51 Biały  115.105.11.1 Geberit Dostawa gratis
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?