0

Hoff Design Awards 2016

Dodano:2016-11-15

Nagrodzeni w HDA!


Właśnie są Państwo świadkami rozstrzygnięcia konkursu ★ Hoff Design Awards na wyjątkowy projekt łazienki!

Cel nie był prozaiczny, choć takim mógł się wydawać: stworzenie projektu ekspozycji łazienki za pomocą dowolnej techniki graficznej było celem każdego uczestnika startującego w tym właśnie konkursie. Jak widać na zdjęciu odrobina luzu nie przeszkadza, a nawet pomaga, by z uśmiechem odebrać dyplom i nagrodę za najlepiej ocenioną pracę w kategorii "Ponadczasowa klasyka" - Paulina Zwolak i Jakub Nieć nie kryli zadowolenia. „Delikatna geometria” to następna kategoria i jej zwyciężczyni Irmina Borawska oraz „Loft” Łukasza Siemienieca i na koniec „Subtelna biel” Artura Brzuchacza.

Każdy ze zwycięzców został obdarowany tabletem firmy Samsung o wartości 1000 złotych. Oprócz tego projekty, które zdobyły uznanie dyrektora Salonu HOFF – Bartłomieja Steinhofa i jego załogi nie tylko zostały zauważone i nagrodzone - w niedługim czasie będą brane pod uwagę przy budowie kolejnych boksów w salonie Hoff i już teraz doczekały się publikacji na fanpage’u Salonu  – ✔ Salony Hoff. Designerska branża może tylko zyskać, ponieważ ludzie z takim potencjałem i odważnym pomysłem pokazują innym drogę do pokazania się światu, przez co promują nie tylko siebie.

Dobre i proste pomysły okazały się bardzo skuteczne w przypadku naszych laureatów, więc zachęcamy projektantów, grafików, designerów i specjalistów zajmujących się branżą wnętrzarską, aby nie przegapili następnej edycji Hoff Design Awards - ta premierowa pokazała, że warto w niej uczestniczyć.


✔ A czy wiesz?
Istnieje  co najmniej kilka darmowych programów do projektowania wnętrz online. Kilka z nich jest naprawdę wartych uwagi i są banalnie proste w obsłudze!

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?