Projekty łazienek - Salon HOFF

Icaro dark pulido aranzacja lazienki

ICARO DARK PULIDO

Ekspozycja nr 07

Głębia kamienia otoczona bielą i nutą awangardy? W łazience Icaro Dark Pulido odkrywamy przed Tobą efektowność kamiennego wzornictwa wyrażonego na tle zdecydowanej czerni.

Czarne płytki imitujące kamień wyróżnia urok, którego nie powstydzisz się we wnętrzu o eleganckim, nowoczesnym stylu. Projekt łazienki Icaro Dark Pulido zrealizowany przez Projektantów HOFF w naszym salonie łazienek, został podzielony na dwie funkcjonalne strefy. Pierwszą z nich jest część umywalkowa, w której zawieszona została biała konsola pod umywalkę Elita. Blat umywalkowy z praktycznym uchwytem na ręcznik wykonany został z marmuru kompaktowego. Możesz mieć pewność, że materiał ten sprawdzi się w zetknięciu z warunkami panującymi w łazience bez zarzutu. Na konsoli stanęła nowoczesna, okrągła umywalka nablatowa Kartell Laufen o cienkiej budowie rantów.

Druga strefa w łazience to część kąpielowa. Postawiona tu wanna wolnostojąca Laufen oferuje elegancki dizajn i wygodną budowę wewnątrz bryły. Wanna Pro, wykonana jest z trwałego materiału kompozytowego Marbond i posiada eleganckie, cienkie krawędzie. Postawiona przy niej bateria wannowa oraz bateria umywalkowa podtynkowa (Axor, Hansgrohe) doskonale korespondują ze stylem panującym we wnętrzu. Obie baterie posiadają szczotkowaną powierzchnię w kolorze czarnego chromu i stanowią wyraz nowoczesnego dodatku łazienkowego. Stylową ozdobą łazienki jest także lustro eliptyczne w czarnej ramie z podświetleniem led. Jest to lustro łazienkowe Ruke, którego wygląd znakomicie odnajdzie się w modernistycznych wnętrzach.

Chcesz urozmaicić swoją łazienkę nowoczesnymi płytkami? Brak Ci pomysłu na układ łazienki i potrzebujesz wsparcia w zaprojektowaniu przestrzeni? Umów się na darmową* wizualizację łazienki w Salonie HOFF, a nasz Projektant wyręczy Cię w profesjonalnym rozrysowaniu planu Twojej łazienki.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się ekspozycją ICARO DARK PULIDO na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.

PROJEKT ŁAZIENKI INSPIROWANY ARANŻACJĄ

Obejrzyj wizualizację łazienki stworzoną przez Projektanta HOFF dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?