illusion aranżacja łazienki

ILLUSION

Ekspozycja nr 22

Płytki wielkoformatowe w łazience? Ten projekt łazienki absolutnie Cie zachwyci!

Illusion to projekt łazienki w Salonie HOFF, który przedstawia piękno imitacji kamienia w niezakłóconej formie. Aranżacja Illusion to dowód na to, że ściany łazienki znakomicie przyjmują płytki wielkoformatowe. W aranżacji wykorzystaliśmy białe płytki imitujące marmur. Sprawiły one, że projekt łazienki zyskał niebywałej elegancji i lekkości. Szmaragdowe płytki wielkoformatowe 120x240 cm marki Florim, dodały z kolei wnętrzu efektu trójwymiarowej głębi. Można by rzec, że sprawiają wrażenie nie tyle kamienia, co nawet iluzji ruchu wody.

Płytki imitujące kamień wnoszą kojącą atmosferę do wnętrz. Łazienki 2020 z powodzeniem będą wykorzystywać naturalne motywy i dodatki. Modne będą też nieszablonowe formy tj. duże płytki łazienkowe oraz armatura i ceramika łazienkowa o oryginalnym kształcie. W aranżacji Illusion prezentujemy ten trend przy użyciu kolekcji „Istanbul” tureckiego producenta Vitra. Spójrz tylko, jak może wyglądać umywalka wolnostojąca na postumencie, owalna miska wc i bidet. Kształt tej ceramiki całkowicie odbiega wyglądem od standardowych mis toaletowych. Zwróć również uwagę, jak oryginalna może być armatura łazienkowa. Bateria umywalkowa z kolekcji Istanbul posiada okrągłe pokrętła kształtem przypominające kamienie. Zarówno baterie umywalkowe, jak i bateria bidetowa posiadają wylewki kształtem przypominające gałąź. Aranżację dopełniają pionowe lustra łazienkowe bez zdobień.

Chcesz, aby Twój projekt łazienki posiadał nowoczesne materiały? Podobają Ci się płytki wielkoformatowe i szukasz szerokiej oferty wzorów i formatów płytek? Projektowanie łazienek to nasza pasja. Wybierz ulubione płytki i umów się na darmową* wizualizację łazienki 3D w Salonie HOFF.

Zainspiruj się aranżacją ILLUSION w Salonie HOFF na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?