0

Izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe

(33 produktów)
Hydroizolacja Podpłytkowa Hydro Basic 2K A+B 20 kg Murexin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia W Płynie DU15 14 kg Murexin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Izolacja Przeciwwodna A+B Mapelastic  32 kg Mapei DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia Kubełkowa Ventfol Standard 1,0x20m Plast master DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Izolacja Przeciwwodna A+B Mapelastic 16 kg Mapei DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płynna Folia Do Izolacji Przeciwwilgociowych Mapegum WPS  10 kg Mapei DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płynna Folia Do Izolacji Przeciwwilgociowych Mapegum WPS  5 Kg Mapei DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia Izolacyjna W Płynie CL 51 5 Kg Ceresit DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia Kubełkowa Ventfol Standard 1,5x20m Plast master DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia Kubełkowa Ventfol Standard 2,0x20m Plast master DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zaślepka Do Styropianu 65x15 Grafit Zg 300Szt Goldmurit DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia Ochronna Erg Czarna Cover 4X25m Bieruń DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia Ochronna Erg Czarna Cover 5x20m Bieruń DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia W Płynie DU15 25 kg Murexin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Folia W Płynie DU15 7 kg Murexin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Izolacja przeciwwilgociowa i przeciwwodna

Woda i wilgoć to najmniej pożądani goście w domu. Uniknij uszkodzenia mebli i wyposażenia i już na etapie budowy zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie murów, fundamentów, balkonów, stropów i tarasów. Izolacja przyda się także w łazience czy w przydomowym basenie. Wypełniając odpowiednim produktem rysy czy małe pęknięcia, stworzysz powierzchnię odporną na wilgoć.

Chcesz mieć pewność, że izolacja przeciwwilgociowa i przeciwwodna przyniesie oczekiwany efekt? Zadbaj o wysokiej jakości produkty, którymi pokryjesz wybrane powierzchnie. Skutecznie preparaty kupisz w Salonie HOFF. Dostępne systemy izolacyjne mają płynną lub elastyczną formę, a w ich składzie znajdziesz głównie żywice syntetyczne i cement.

Izolacja przeciwwodna czy przeciwwilgociowa – którą zastosować?

Na czym polega izolacja przeciwwilgociowa? To przedsięwzięcie, które wykonuje się na fundamentach i rozgranicza się je na prace lekkie, średnie i ciężkie. Najlepiej wykonać je podczas budowy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odpowiednim preparatem pokryć już dawno wybudowany obiekt. Izolacja przeciwwilgociowa fundamentów, w rozumieniu rodzaju prac, musi być dopasowana do gruntu, na którym stoi budynek.

Z kolei izolacja przeciwwodna zabezpieczy Twój dom przed wilgocią i stojącą wodą. Zastosuj ją również w celu zabezpieczenia posadzki narażonej na zalanie, czyli tej w łazience, piwnicy, pralni oraz na balkonie i tarasie.

Izolacja przeciwwilgociowa – wybierz produkty dobrej jakości

W asortymencie Salonu HOFF znajdziesz różnorodne preparaty, niezbędne do przeprowadzenia skutecznej izolacji. Co dokładnie masz do wyboru? Jakich efektów możesz oczekiwać po ich zastosowaniu?

Interesuje Cię izolacja przeciwwilgociowa posadzki, na której ułożysz płytki ceramiczne? Wybierz folię izolacyjną. To produkt szybkoschnący i stworzony do używania we wnętrzach i na dowolnym rodzaju podłoża. Folia przeciwwilgociowa dostępna w Salonie HOFF ma płynną formułę. Ochroni powierzchnie narażone na zawilgocenie (np. w kuchni) lub częsty kontakt z wodą (np. w łazience).

Uszczelnienia i połączenia wykonaj z użyciem jednoskładnikowej masy poliuretanowej. Doskonale wypełni powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne. Zastosuj ją, jeśli interesuje Cię izolacja przeciwwilgociowa ścian czy posadzek nie tylko w domu, ale też w obiektach wielkopowierzchniowych.

Masz w planach zabezpieczenie balkonu lub tarasu? Zastosuj elastyczny preparat dwuskładnikowy na bazie cementu i żywic. Produkt sprawdzi się także jako izolacja przeciwwilgociowa podłogi w łazience czy posadzki basenu.

Materiały budowlane w Salonie HOFF

Prace budowlane i wykończeniowe przeprowadzaj z wykorzystaniem dobrych materiałów. Chcesz mieć gwarancję jakości? Złóż zamówienie w Salonie HOFF!

Odwiedź krakowski Salon HOFF, aby skorzystać z doświadczenia specjalistów, którzy na miejscu pomogą Ci w doborze materiałów budowlanych dopasowanych do Twoich potrzeb. W sklepie stacjonarnym znajdziesz także szeroki wybór produktów do Twojej łazienki i pozostałych wnętrz. Poza materiałami budowlanymi, Salon HOFF oferuje wysokiej jakości płytki ceramiczne, armaturę czy ceramikę sanitarną. Znajdziesz nas na ulicy Kosocickiej 7, tuż obok węzła wielickiego. Zapraszamy!

Systemy izolacyjne
jako płynne lub elastyczne, dwuskładnikowe izolacje  zachowujące elastyczność w temperaturze do -20°C, przeważnie na bazie cementu i żywic syntetycznych. Stosowane głównie do uszczelniania powierzchni, balkonów, tarasów, łazienek i basenów, oraz do powierzchniowej ochrony betonu. Folie izolacyjne w płynie z kolei idealnie nadają się do wykonywania elastycznych powłok uszczelniających pod płytki ceramiczne: są wodoszczelnę i bardzo elastyczne, kryją rysy w podłożu, nie zawierają rozpuszczalników a płytki można układać już po 4 godzinach.

Masa uszczelniająca Jednoskładnikowa, poliuretanowa masa o właściwościach tiksotropowych, o wysokim module sprężystości służy do wykonywania uszczelnień i połączeń, do wypełniania szczelin dylatacyjnych w ścianach i posadzkach garaży wewnętrznych i zewnętrznych, magazynów, supermarketów i centrów handlowych. Może być również używana do łączenia różnych materiałów, wykazuje doskonałą przyczepność do cegły, gipsu, metalu. Jest jednoskładnikową, elastyczną, szybkotwardniejącą masą tiksotropową na bazie poliuretanu, łatwą do nakładania na powierzchniach pionowych i poziomych przy użyciu pistoletu lub szpachli. Ze względu na swoją dobrą przyczepność do podłoża nie ma konieczności stosowania preparatu gruntującego.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?