Kabe

Kabe – w tej firmie wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku

Firma Kabe to dostawca produktów z zakresu chemii budowlanej o ugruntowanej pozycji. Przedsiębiorstwo wywodzi się ze Szwajcarii, a polski oddział funkcjonuje od 1995 roku. Korzystanie z osiągnięć badawczych rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau pozwala na wdrażanie do asortymentu artykułów przygotowywanych w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Kabe specjalizuje się w wytwarzaniu mas tynkarskich, systemów ociepleń oraz do napraw i renowacji, ale przede wszystkim farb. Zasłynął też jako pierwsza na świecie firma, która wprowadziła na rynek produkty polikrzemianowe do elewacji budynków.

Farby Kabe – pozwól sobie na staranne wykończenie

Farby Kabe do wnętrz to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie estetykę, znakomite właściwości i łatwość w aplikacji. Co ważne, farby te są również przyjazne dla środowiska. Z pewnością będą solidnie spełniały swoje zadanie przez długie lata. 

Farba Kabe Perfekta to farba akrylowa do ścian i sufitów, nadająca im matowe pokrycie. Odpowiednia do malowania pierwotnego, jak i renowacyjnego zarówno na podłożach mineralnych (beton, tynki cementowo-wapienne i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe) i pokrytych farbami. Sprawdzi się w „suchych” pomieszczeniach, jak salon, jadalnia, sypialnia, ale też biura czy sale konferencyjne. Jest wysoce odporna na zmywanie i ścieranie. 

Do wyboru, do koloru

Farba Kabe biała świetnie sprawdzi się do klasycznego malowania sufitów, ale też ścian we wnętrzach, którym chcesz nadać bardziej surowego i klasycznego wyrazu. Dzięki mieszalnikowi istnieje sposobność, aby białą farbę zabarwić na wybrany przez siebie kolor.

Nadaj swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Personalizuj swoje ściany, niech odzwierciedlają to, co Ci w duszy gra. Nie ograniczaj się, pozwól pracować wyobraźni i stwórz wnętrza, jakich zawsze pragnąłeś. Dostosuj odpowiednie odcienie do przeznaczenia danego pomieszczenia i ciesz się wspaniałym efektem!

Farby Kabe kolory to szeroka gama barw w rozmaitych odcieniach od słonecznych żółci, przez soczyste zielenie, aż po głębokie czerwienie. Dzięki nim osiągniesz wysublimowane zdobnictwo w swoim zakątku na świecie.

Kabe w Salonie HOFF

Na liście referencyjnej Kabe znajduje się wiele popularnych obiektów zabytkowych, m.in. Wilanów, Klasztor Jasna Góra czy Zamek Królewski w Warszawie. Ty też możesz użyć tych świetnych artykułów w swoim domu czy mieszkaniu! Szeroki wybór farb Kabe dostępny jest w Salonie Hoff. Zapraszamy do naszego krakowskiego sklepu przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego.

Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe Dostawa gratis
Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza A PółMat 10l Kabe Dostawa gratis
Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza A Mat 10l Kabe Dostawa gratis
Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza A Mat 2,5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza A Mat 5l Kabe Dostawa gratis
Farba Perfekta Baza B Biała 10l Kabe Dostawa gratis
Farba Akrylowa Optima Baza A 10L Kabe Dostawa gratis
Podkład Gruntujący Aqualit 10L Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza B Mat 2,5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza C Mat C 5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza C Mat 2,5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza B Mat 5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza A PółMat 5l Kabe Dostawa gratis
Farba Lateksowa Prolatex Baza A PółMat 2,5l Kabe Dostawa gratis
 
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?