0
Kabina Essenza New Black KDJ RadawayDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Kabina Essenza New Black KDJ Radaway
Producent:
Radaway
Seria Essenza New Black powstała z myślą o osobach, które cenią dobre wzornictwo i dopracowanie każdego szczegółu i detalu do perfekcji. Niepowtarzalne, czarne kabiny prysznicowe dodają przestrzeni wyrazistości i podkreślają charakter łazienki. Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących klasykę, elegancję i ponadczasowość.
Grubość szkła SZKŁO 6 MM Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1.

SYSTEM MOCOWANIA DO ŚCIANY + NIWELACJA KRZYWIZNY SYSTEM MOCOWANIA System mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany.
 
ZLICOWANE Z TAFLĄ SZKŁA ZLICOWANIE Z TAFLĄ SZKŁA Zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwia czyszczenie kabiny.
 
MECHANIZM UNOSZENIA I OPUSZCZANIA DRZWI MECHANIZM UNOSZENIA I OPUSZCZANIA DRZWI Zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę.
LISTWA MAGNETYCZNA + ELASTOMEROWE USZCZELKI LISTWA MAGNETYCZNA zapewnia szczelność kabiny. ELASTOMEROWE USZCZELKI odporne na zmianę temperatury i wilgotności.

MONTAŻ BEZ BRODZIKA MONTAŻ BEZ BRODZIKA Tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Warianty szkła 
WARIANTY SZKŁA Możliwość zamówienia produktu w kilku wariantach szkła.


Easy Clean POWŁOKA EASY CLEAN Powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. 

Shower guard OCHRONA SHOWER GUARD Istnieje możliwość zamówienia produktu z dożywotnią ochroną ShowerGuard®. Stanowi ona integralną część szkła, tworząc dzięki temu ochronę nie wymagającą odświeżania.

Na miarę DOSTĘPNE NA WYMIAR Ten produkt możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. 
 
Warianty szkła WARIANTY SZKŁA Możliwość zamówienia produktu w kilku wariantach szkła.
 
GRAWER GRAWER Możliwość wykonania graweru na szkle. 

MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BEZ LISTWY PROGOWEJ MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BEZ LISTWY PROGOWEJ W przypadku montażu bezpośrednio na podłodze, istnieje możliwość zamówienia kabiny bez listwy progowej. Należy to wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?