0
Kabina Euphoria KDJ RadawayDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Kabina Euphoria KDJ Radaway
Producent:
Radaway
Minimalizm i funkcjonalność to dwa główne wyróżniki kabin prysznicowych z serii Euphoria. To innowacyjne produkty, w których zastosowano wiele rozwiązań przydatnych podczas codziennego funkcjonowania. Zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Konstrukcja kabin przygotowana została w taki sposób, aby montaż oraz późniejsze użytkowanie przebiegało komfortowo.
Grubość szkła SZKŁO 8 MM Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 8 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1.

SYSTEM MOCOWANIA DO ŚCIANY + NIWELACJA KRZYWIZNY SYSTEM MOCOWANIA System mocowania do ściany za pomocą klamer z możliwością montażu w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (umożliwia niwelację krzywizny ściany) lub bez użycia profilu (w przypadku idealnie prostych ścian).
 
ZLICOWANE Z TAFLĄ SZKŁA ZLICOWANIE Z TAFLĄ SZKŁA Klamry i zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwia czyszczenie kabiny.
 
MECHANIZM UNOSZENIA I OPUSZCZANIA DRZWI MECHANIZM UNOSZENIA I OPUSZCZANIA DRZWI Zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę.
 
CHROMOWANE DETALE ELEGANCKIE CHROMOWANE DETALE

LISTWA MAGNETYCZNA + ELASTOMEROWE USZCZELKI LISTWA MAGNETYCZNA zapewnia szczelność kabiny. ELASTOMEROWE USZCZELKI odporne na zmianę temperatury i wilgotności.

MONTAŻ BEZ BRODZIKA MONTAŻ BEZ BRODZIKA Tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze

Warianty szkła 
WARIANTY SZKŁA Możliwość zamówienia produktu w kilku wariantach szkła. 


Easy Clean POWŁOKA EASY CLEAN Powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. 

Shower guard OCHRONA SHOWER GUARD Istnieje możliwość zamówienia produktu z dożywotnią ochroną ShowerGuard®. Stanowi ona integralną część szkła, tworząc dzięki temu ochronę nie wymagającą odświeżania

GRAWER GRAWER Możliwość wykonania graweru na szkle. 

MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BEZ LISTWY PROGOWEJ MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BEZ LISTWY PROGOWEJ W przypadku montażu bezpośrednio na podłodze, istnieje możliwość zamówienia kabiny bez listwy progowej. Należy to wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu.

RELINGOWY WIESZAK RELINGOWY WIESZAK Istnieje możliwość zamówienia wieszaka na ręcznik. 

Na miarę DOSTĘPNE NA WYMIAR Ten produkt możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?