0

Kabiny prysznicowe na wymiar


KABINA PRYSZNICOWA NA WYMIAR – DOPASOWANA DO TWOJEJ ŁAZIENKI
Zamów kabinę prysznicową „Radaway Na Miarę” w Salonie HOFF


Nieustawna łazienka? Krzywe ściany? A może łazienka na poddaszu ze skosami, do których trzeba wszystko dostosować?

W Salonie HOFF oferujemy kabiny prysznicowe na wymiar polskiej marki Radaway, dzięki którym Twoja łazienka z prysznicem będzie tworzyć komfortową i harmonijną całość. Dzięki programowi „Na miarę” jesteśmy w stanie dopasować kabinę nawet do najbardziej nietypowego wnętrza.

Każdy element wykorzystany do zaprojektowania kabiny na zamówienie jest indywidualnie dobrany, zgodny z wymaganiami Klienta i warunkami panującymi w jego łazience. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że kabina prysznicowa zostanie idealnie dopasowana do sytuacji aranżacyjnej. Nie musisz obawiać się, czy stworzenie odpowiedniej konstrukcji kabiny będzie możliwe lub czy kolor profili i okucia będzie pasował do armatury. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Nietypowe kabiny prysznicowe to codzienność dla Działu Kabin Niestandardowych Radaway. Zespół fachowców wykona dla Ciebie prysznic na wymiar i zadba o prawidłowy przebieg zamówienia na wszystkich etapach, począwszy od pomiaru, po wykonanie produktu końcowego i jego montaż.

Swoją kabinę możesz również spersonalizować poprzez wygrawerowanie lub nadrukowanie na szkle kabiny prysznicowej dowolnego motywu. Nadruki tworzone są specjalistyczną drukarką cyfrową, nanoszącą na szybę termoutwardzalną farbę ceramiczną. Nałożony barwny wzór zespalany jest ze szkłem w procesie jego hartowania. Dzięki temu nadruk jest trwały przez lata, nie ściera się i nie blaknie. Nadruk jest umiejscawiany na zewnętrznej stronie kabiny, dzięki czemu od środka szyby możliwe jest zastosowanie powłoki EasyClean.


Nietypowa łazienka to wyzwanie, którego chcemy się podjąć, aby nasi Klienci mogli cieszyć się oryginalnym i dopasowanym do potrzeb wnętrzem.


W RAMACH OFERTY „RADAWAY NA MIARĘ” W SALONIE HOFF NASI KLIENCI MOGĄ WYBRAĆ:


  NIETYPOWY KSZTAŁT KABINY – możesz zamówić kabinę prysznicową o nietypowym kształcie np. z wycięciami pod skos lub wannę.

 

  RÓŻNE WARIANTY SZKŁA – wybieraj spośród kilku wariantów kolorystycznych szkła (grafitowe, brązowe, lustrzane, satynowe i inne).

 

  KOLORY OKUCIA I PROFILI dopasuj styl kabiny do wnętrza. Zamów profile i okucia w niepowtarzalnym kolorze np. czarnym lub złotym.

 

  INDYWIDUALNY WYMIAR wymiary kabiny prysznicowej Radaway zostaną dostosowane do Twojej łazienki.

 

  GRAWER LUB NADRUK NA SZKLE – obraz na szybie? Zamów kabinę Radaway z grawerem laserowym lub nadrukiem. Wybieraj spośród gotowych wzorów lub prześlij własny.

 

  MONTAŻ BEZ LISTWY PROGOWEJ – kabina bezpośrednio na podłodze? Kabiny Radaway możesz zamówić w wariancie bez listwy progowej.

 

  WIESZAK RELINGOWY dzięki opcji montażu wieszaka relingowego na szybie prysznica, ręcznik będziesz mieć zawsze pod ręką.

 

  WARIANTY UCHWYTÓW dostępne są uchwyty z elementami TPE w kolorze czarnym, grafitowym lub w pełni chromowane.

 

  UCHWYT DO DRZWI BIFOLD – chcesz ułatwić sobie płynne otwieranie drzwi składanych bifold? Zamów do kabiny dodatkowy uchwyt.

 

  KLAMRY WEWNĘTRZNE dedykowane do łazienek, w których zamocowanie kabiny na standardowych klamrach jest niemożliwe.

 

  CHROME+ lepsze dopasowanie profili do wyglądu baterii łazienkowych? Wybierz je w technologii chrome+ zapewniającej większy połysk.

 


OBEJRZYJ PRZYKŁADOWE PROJEKTY KABIN NA ZAMÓWIENIE

Chcesz zobaczyć realne przykłady kabin prysznicowych dostosowanych do nietypowych łazienek?
W katalogu Radaway Na Miarę obejrzysz rozwiązania kabin prysznicowych w różnych konfiguracjach łazienek i opcjach aranżacyjnych wnętrza.

Zamówienie na niestandardową kabinę Radaway w ramach programu "Na Miarę", możesz złożyć bezpośrednio w naszym salonie łazienek.

Poznaj naszą ofertę > kabiny na wymiar w Salonie HOFF

 

> Pobierz katalog Radaway Na Miarę!


KABINY PRYSZNICOWE NA WYMIAR, KRAKÓW – SALON HOFF

Kabinę prysznicową z oferty „Radaway Na Miarę” możesz zamówić bezpośrednio w naszym salonie łazienek.

Zapraszamy – Salon HOFF, ulica Kosocicka 7, Kraków.
tel. 12 651 87 21
Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?