0

Królewskie kafle

Dodano:2016-12-06
Kategorie:BLOGKafelki ceramiczne mają wielką zaletę – można na nich drukować niezliczoną ilość wzorów i obrazów. Zależy to tylko i wyłącznie od kreatywności producentów, którzy prześcigają się w tworzeniu grafik. Dzięki takim możliwościom można nadać ceramice dowolny charakter i styl.

Słynna, hiszpańska ceramika APE słynie z pięknych kafli ściennych, które przypominają angielskie styl retro. W dwóch kolekcjach - Lord Collection oraz Fayette Collection - znajdziecie wzory eleganckich angielskich krat, motywy nadmorskich kurortów, takie jak kotwice, koła ratunkowe, czarno lub granatowo białe pasy, a także elementy malarskie czy konne. To wszystko kojarzy się z tradycją i klasycznym brytyjskim stylem.

APE
wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów, które wykonywane są z czerwonej glinki. Dzięki takiej ceramice możesz wyczarować w swojej łazience prawdziwie królewskie wnętrze. Jeśli jeszcze dobierzesz do niej dodatki, takie jak wanna wolnostojąca na nóżkach, stylizowana retro armatura i lustro w złotej ramie, możesz czuć się każdego ranka jak prawdziwy lord!
Wszystkie te elementy wyposażenia znajdziecie w salonie Hoff. Jeśli nie boisz się wyzwań, ciekawych designerskich rozwiązań i kochasz angielską tradycję, kafelki APE są właśnie dla ciebie. My podpowiadamy, jak bawić się możliwościami z naszej bogatej oferty.

✔ A czy wiesz?
Firma APE udostępnia 2 wersje oprogramowania do projektowania 3D. Dzięki nim z łatwością wprowadzimy własny, autorski projekt w życie.

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?