0
Madera Onyx (28)

ŁAZIENKA ART DECO Z ONYKSEM I CIEMNYM DREWNEM

Ekspozycja nr 28

Łazienka w stylu art deco jest niczym kolorowy ptak, którego nie da się zamknąć w konwenansach. Wzorzystość, szlachetność i kontrasty spotykają się w jednym wnętrzu, tworząc harmonijne połączenie. Zainspiruj się naszą wizją łazienki art deco.

PŁYTKI ART DECO - DEKORACYJNE DREWNO I PŁYTKI ONYKSOWE

Geometria to jedna z charakterystycznych cech stylu art deco. W naszym projekcie postawiliśmy na geometrię w naturalnym wydaniu. Płytki Onyx Ciemnobeżowe i Jasnobeżowe Rako nadały wnętrzu gustownej dynamiki wizualnej. Zastosowane zarówno na ścianie, jak i podłodze, pozwoliły na stworzenie harmonijnego i spokojnego wnętrza. Kluczowa w naszej aranżacji jest wyróżniająca się okładzina ścienna pod prysznicem. Płytki drewnopodobne w paski z wyczuwalną pod palcami trójwymiarową strukturą, nadały przestrzeni dekoracyjnego wyrazu. To płytki Madera 60x60 Stargres, których charakter stanowi fantastyczną alternatywę dla klasycznego gresu drewnopodobnego. Nie tylko ociepliły wizualnie wnętrze, ale też nadały mu artystycznego sznytu. 

ŁAZIENKA ART DECO - KONTRAST, GEOMETRIA, HARMONIA

Nasza łazienka z ciemnym drewnem, jasnym onyksem i dekoracyjną okładziną pod prysznicem, nabrała ciekawego wyrazu dzięki czarnym dodatkom. W łazienkach art deco czarna armatura o matowym wykończeniu, zaraz obok złotej, jest jednym ze sztandarowych dodatków do tego typu wnętrz. W aranżacji wykorzystaliśmy zestaw armatury Kludi. Baterie umywalkowe wysokie czarne z linii BOZZ fantastycznie wyróżniają się na tle jasnych kafli na ścianie. Nad blatem zawiesiliśmy lustro łukowe Libia Portal 50x100 Emporia, którego orientalny kształt podkreślił zdobniczość i unikalny charakter wnętrza. Część prysznicową tworzy kabina walk-in z czarnymi profilami Modo New Black II Walk-In Radaway. Jej wnętrze dopełnia czarny zestaw prysznicowy Kludi. Okrągłe umywalki nablatowe Excellent Ovia 35 i Bolia 41, świetnie komponują się z łukową formą lustra. Przestrzeń dopełniła minimalistyczna muszla WC Doto 48 Excellent.

Spodobała Ci się nasza łazienka art deco i chcesz zrealizować w swoim domu podobną wizję? Umów się z jedną z naszych kreatywnych projektantek na darmową* wizualizację Twojej łazienki.

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Płytka Madera 60x60 Stargres DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Onyx Jasnobeżowa 40x120 WAKV6834 Rako DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Onyx Ciemnobeżowa 40x120 WAKV6835 Rako DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Bateria Wannowa Podtynkowa Czarny Mat 386503976 Kludi DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Głowica Natrysku 250MM Czarny Mat 643258700 Kludi DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Ramię Natrysku AQA 400 mm 665143900 Kludi DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Umywalka Nablatowa Ovia 35 CEAC.2501.WH 37 Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Umywalka Nablatowa Bolia 41 cm L5038 Defra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?