0
01 Thassos Morocco

ŁAZIENKA CZARNO BIAŁA W MARMURACH LA MANIA HOME

Ekspozycja nr 20

Klasyczne zestawienia nigdy nie wychodzą z mody. Czarny i biały marmur w jednym wnętrzu są jak siły yin i yang – kontrastowe, a jakże dopasowane. Zainspiruj się naszą czarno-białą łazienką w marmurach z linii Thassos & Morocco od Cerrad x La Mania Home.

THASSOS & MOROCCO – PŁYTKI JAK PRAWDZIWY MARMUR W ŁAZIENCE

Koncept Cerrad x La Mania Home to hit na rynku płytek ceramicznych. W ramach współpracy tych dwóch brandów, powstały kolekcje Thassos i Morocco. Inspiracją w ich stworzeniu były urzekające miejsca na Ziemi: pełna słońca grecka wyspa Thassos i klimat pustynnej nocy w Maroko. Białe płytki marmurowe Thassos White wykorzystaliśmy w naszej aranżacji w dwóch wersjach wykończenia: matowym i połysku. Szczególnie warta uwagi jest wersja matowa, która ma zatopione drobinki i nierównomierną powierzchnię przypominającą nieoszlifowany kamień. Jeśli przyjrzeliście się kiedykolwiek kamieniom w słońcu, to z pewnością dostrzegliście, jak mienią się w blasku światła. Ta płytka świetnie ten efekt oddaje. Są tu jeszcze czarne kafle marmurowe Morocco, które wnoszą do wnętrza efekt głębi, jakbyśmy się zanurzyli w otchłani nocy pod gwieździstym niebem pustyni Maroka. W tym kontraście światów można się zakochać.

ARANŻACJA ŁAZIENKI – PŁYTKI CERRAD x LA MANIA HOME W SALONIE HOFF

Jak wkomponować marmurowe płytki Cerrad x La Mania Home do łazienki. Inspirujemy w HOFF. W części kąpielowej postawiliśmy na relaksujący klimat nocy. Na ścianach położone są czarne płytki marmurowe Morocco Black. Efektownie na ich tle wybija się wanna wolnostojąca z czarnym panelem Duo II Marmorin. Strefa z umywalką i toaletą dostarcza wnętrzu więcej światła. Białe płytki imitujące marmur Thassos White zwieńczają wnękę i podłogę rozświetlając aranż. Tutaj również ceramika zagrała kontrastem. Na ścianie zamontowana została czarna miska wc Sento 54 cm Vitra z deską wolnoopadającą slim Sento czarny mat. Efekt kontrastu podbija też nowoczesna umywalka stojąca z czarnym postumentem Duo S Marmorin. Za nią wprawiliśmy w ścianę lustro do sufitu, na boku którego wmontowaliśmy listwę led. Z lustra wychodzi bateria umywalkowa podtynkowa Essence Grohe w kolorze grafitowym. Z tej samej kolekcji, grafitowa bateria wannowa wolnostojąca Essence, Grohe stanęła obok wanny.

Chcesz, by Twój dom upiększała czarno-biała łazienka z marmurowych płytek? Poznaj kolekcje Thassos & Morocco w Salonie HOFF w Krakowie.


Zobacz na planie Salonu >

 

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?