0
01 Marope Allumi główne foto Hoff

ŁAZIENKA GLAMOUR ZŁOTA MOZAIKA I BEŻOWY KAMIEŃ ONYKS

Styl glamour może mieć różne oblicza. Niemniej jest coś, co dla wszystkich łazienek glamour jest wspólne – to blask. W łazience ze złotą mozaiką go nie brakuje. Z czym połączyć złotą mozaikę w łazience, by całość wyglądała gustownie? Poznaj naszą koncepcję.

ZŁOTA MOZAIKA W JASNOBEŻOWEJ ŁAZIENCE GLAMOUR

Złoty to kolor luksusu, elegancji, szyku. Najczęściej spotykamy go w biżuterii, stąd też kojarzy nam się z przepychem i wytwornym stylem. Jak zastosować złote wykończenie w łazience? Strefowo i w formie akcentu – tak jak biżuterię. Złota mozaika Dunin Allumi Hexagon to aluminiowa mozaika w heksagony o szczotkowanym wykończeniu. Półmatowa powierzchnia sprawia, że mozaika zapewnia subtelny, nienachalny blask. Z czym ją połączyć? Do łazienki ze złotą mozaiką postanowiliśmy – tak jak do biżuterii – dobrać kamień. Płytki imitujące onyks z linii Merope Warm Poler Zoya to nawiązanie do kamienia szlachetnego. Delikatne, beżowe smugi onyksu komponują się obok złota wytwornie i bardzo elegancko.

ŁAZIENKA ZE ZŁOTĄ MOZAIKĄ I ONYKSEM – JAKIE DODATKI?

Dużą rolę w łazience glamour odgrywaja nie tylko płytki, lecz także ceramika i armatura. Jaka wanna i umywalka do złotej łazienki glamour będzie najlepsza? Stawiamy na piękną formę. W projekcie stanęła wanna przyścienna Molly S Emporia, której kielichowaty kształt nawiązuje do wolnostojącej formy i dodaje przestrzeni eleganckiego wyglądu. Obok niej stanęła umywalka wolnostojąca Assos Besco o równie pociągłej budowie. Obowiązkową oprawą ceramiki jest armatura – złota kolekcja Y od Omnires zapewnia doskonałe spięcie całości. Złotą ścianę z mozaiki idealnie dopełnia lustro owalne w złotej ramie Virgo MCJ. Podświetlenie led umieszczone z tyłu lustra efektownie podkreśla bryłę lustra i wzór mozaiki. Wisienką jest oświetlenie łazienki. Nowoczesne lampy sufitowe Aio Barlo L spójnie komponują się z przestrzenią i rzucają światło na aranż bez efektu przeciążenia. W tym wnętrzu postawiliśmy na elegancję, nowoczesność i lekkość.

Szukasz dla siebie gotowych inspiracji? W Salonie HOFF możesz obejrzeć modne wyposażenie i nowoczesne oświetlenie łazienek. Kraków, Kosocicka 7 – zapraszamy!

 

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?