0
aranzacja łazienki Versilia Marble

ŁAZIENKA MAROKAŃSKA Z MARMUREM VERSILIA MARBLE

NOWOCZESNA ŁAZIENKA W MAROKAŃSKIM STYLU

Marokański klimat w łazience? Koniecznie poznaj najbardziej kultowe płytki patchworkowe, które nadadzą Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru.

Projekt łazienki Versilia Marble to monochromatyczna, ale wyjątkowo oryginalna aranżacja łazienki z marmurem typu calacatta i z czarno-białym patchworkiem. Płytki z marokańskim wzorem Pasion Negro Ribesables to unikalne wzornictwo dedykowane do odważnych, charakternych wnętrz. Projektując to wnętrze, postanowiliśmy otoczyć płytki patchworkowe motywem inspirowanym naturą. Wybór padł na białe płytki marmurowe Versilia Marble White. Kafle posiadają subtelne, szare smugi charakterystyczne dla klasycznej calacatty. Aranżacja zyskała ciekawego wymiaru dzięki wkomponowaniu w ścianę tafli lustra widocznej w dolnej części ściany obok umywalki.

PŁYTKI PATCHWORK W MAŁEJ ŁAZIENCE – GDZIE POŁOŻYĆ?

Położone na ściance z geberitem płytki patchwork stylowo ozdobiły aranżację. Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie najlepiej położyć płytki patchwork w łazience, to strefa wc sprawdzi się idealnie. Zadbaj też o ładną ceramikę. W naszej łazience stanęła ceramika, której forma delikatnie nawiązuje do klimatów retro. Wysmuklona linia toalety i bidetu zwężająca się ku dołowi brył, doskonale odnalazła się w otoczeniu czarno-białego patchworku. Obecna w łazience ceramika łazienkowa to dzieło marki Roca: są tutaj muszla wc podwieszana bezrantowa i bidet wiszący z serii Gap Round. Obok, na nadbudowanym blacie stanęła umywalka nablatowa Gap Round o owalnym kształcie. Aranżację dopełnia czarna armatura łazienkowa. Matowa bateria umywalkowa podtynkowa w czarnym kolorze i smukła bateria bidetowa czarna Arnika Nero od Deante, estetycznie dopełniły aranż podkreślając we wnętrzu orientalny rysunek patchworku i marmurowe smugi na płytkach.

Lubisz nieprzeciętnie zaprojektowane wnętrza? Szukasz wskazówek na to, jak zastosować w łazience lustro, aby optycznie powiększyć przestrzeń? Umów się z Projektantką HOFF na darmowy* projekt Twojej łazienki. Opowiedz o swoich oczekiwaniach, przedstaw swoje wątpliwości i zabierz ze sobą gotowy projekt Twojej wymarzonej łazienki do swojego domu.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.


produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?