0
XRock 12N (46)

ŁAZIENKA W LOFTOWYM STYLU X-ROCK

Ekspozycja nr 46

Projekt łazienki w stylu loftowym X-Rock Grey dedykowany jest tym, którzy chcą, aby ich łazienka nabrała industrialnego oblicza.

SZARA ŁAZIENKA W STYLU LOFTOWYM Z MOZAIKĄ, DREWNEM I CZARNĄ KABINĄ WALK-IN

Szare płytki imitujące kamień naturalny i kafle drewnopodobne tworzą połączenie, które stanowi swoistą wizytówkę surowego wnętrza w stylu loft. W naszej aranżacji bazę stanowią X-Rock Imola o dwóch wymiarach: 60x60 oraz 120x60, położone zarówno na ścianie, jak i podłodze. Lekkie przełamanie stanowią X-Rock 12N, którymi wyłożyliśmy m.in. blat pod umywalką. Dzięki temu, że płytki różnią się od siebie tonacją, jeszcze lepiej oddają piękno naturalnego kamienia. Jednym z ciekawszych zabiegów w tej aranżacji jest to, co dzieje się w strefie prysznicowej. Szara mozaika MK X-Rock 30G, o wysokim połysku, to nasz pomysł na efekt imitujący osadzone na ścianie krople wody. Jasne płytki drewnopodobne Tablero Cream od Ceramica Limone nadały loftowemu wnętrzu naturalnego wyglądu. Ich obecność ociepliła dominujące szarości i stworzyła kontrastujące zestawienie aranżacyjne.

CZARNE AKCENTY W ŁAZIENCE W STYLU LOFTOWYM

Aby nadać łazience z prysznicem modnego wyglądu, w naszej aranżacji stanęła kabina prysznicowa typu walk-in z czarnymi profilami. Uzupełnieniem i zarazem dekoracją loftowej łazienki jest czarna armatura marki Tres, która dzięki obecnej w łazience czerni, tworzy perfekcyjny duet z całością aranżacji. Okrągła umywalka nablatowa Artis harmonijnie przełamała ostre formy wnętrza. Zaoblona miska wisząca bezrantowa Subway i bidet oraz modne, okrągłe lustro łazienkowe Ruke Sunny Led w czarnej ramie, to kolejne elementy idealnie przełamujące surowość szarości. Łazienka w stylu loftowym X-Rock Grey w Salonie HOFF to przykład tego, jak w prosty sposób połączyć różnorodność form i wykończeń, tworząc przy tym doskonale współgrającą aranżację.

Spodobała Ci się nasz projekt łazienki w stylu loftowym? Chcesz, aby nasi projektanci HOFF stworzyli dla Ciebie wizualizacje łazienki 3D z produktami X-Rock? Nie czekaj, umów się na wizualizację łazienki już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i zobacz aranżację łazienki w stylu loftowym X-ROCK GREY na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

 

PROJEKT ŁAZIENKI INSPIROWANY ARANŻACJĄ

Obejrzyj wizualizację łazienki stworzoną przez Projektanta HOFF dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.

produkty z tej aranżacji

Płytka Gresowa XRock 12N Rect. 60x120 Imola DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Gres Tablero Cream 120,2x19,3 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Podłogowa XRock 60G Rect. Imola 60x60 IMOLA DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Mozaika MK.XROCK 30G 30x30 Imola DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Lustro Sunny LED Czarne Ruke DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?