0
Łazienka w stylu glamour

ŁAZIENKA W STYLU GLAMOUR REGAL MARMO

Ekspozycja nr 27

BIEL, CZERŃ I ZŁOTO CZYLI ŁAZIENKA W STYLU GLAMOUR

Aranżacja łazienki glamour Regal Marmo łączy kamienne płytki Tubądzin z kolekcji Regal Stone z marmurową kolekcją Marmo d’Oro.

Kolekcja Regal Stone to widoczne na zdjęciu czarne płytki imitujące kamień. Na ich powierzchni widoczne są subtelne, białe nici nawiązujące do tradycyjnej sztuki kamieniarskiej. Jasną część wnętrza tworzą natomiast białe płytki marmurowe z kolekcji Marmo d’Oro. Producent stworzył tę kolekcje inspirując się japońską sztuką naprawiania naczyń zwaną „kintsugi”. Całe piękno w tej filozofii tkwi w zachwycie nad tym, co niedoskonałe i kruche, a przez to piękne i wyjątkowe. Przyjrzyj się tym płytkom z bliska i dostrzeż złote i szare żyłki wiernie odzwierciedlające japońską myśl. Doskonale nadają się one do łazienki w stylu glamour.

BIAŁO-CZARNA ŁAZIENKA W STYLU GLAMOUR REGAL MARMO

Styl glamour w łazience najchętniej tworzony jest w oparciu o czarny i biały kolor. Tym, co przesądza jednak o nadaniu wnętrzu przepychu i strojności są biżuteryjne akcenty. W aranżacji łazienki glamour Regal Marmo wykorzystaliśmy do tego celu złote dodatki do łazienki, świetnie pasujące do stylu glamour. Są nimi złota armatura Vitra z kolekcji X-Line. W aranżacji pojawiła się bateria umywalkowa złota X-Line oraz podtynkowy zestaw prysznicowy złoty X-Line z okrągłą deszczownicą. W rogu łazienki został zamontowany złoty grzejnik elektryczny Asket Sunerzha w formie pojedynczego ramienia z dwoma uchwytami na ręcznik lub bieliznę. Umieszczenie go w rogu łazienki tuż przy wannie stanowi bardzo wygodny i praktyczny dodatek do łazienki w stylu glamour. Nad umywalką zawiesiliśmy owalne lustro dekoracyjne ze złotą ramą i podświetleniem led Laura Plus MCJ. Regal Marmo to duża łazienka w stylu glamour z wanną i prysznicem. Przestronna kabina prysznicowa Radaway Furo KDJ z drzwiami przesuwnymi  wyróżnia się dzięki złotym akcentom. Po drugiej stronie wnętrza stanęła wanna wolnostojąca Mega N Emporia, która jest bestsellerem w naszej ofercie. Ciekawym elementem wyposażenia łazienki w stylu glamour jest umywalka podwieszana z półpostumentem Meg 11 Galassia. W łazience zamontowana została klasyczna muszla wc z deską wolnoopadającą z kolekcji Itali, Catalano.

Marzy Ci się łazienka glamour w klasycznych kolorach? Umów się na darmową* wizualizację Twojej łazienki z Projektantką HOFF. Wybierz płytki, które chcesz wykorzystać w projekcie i zobacz, jak powstaje Twoja wymarzona łazienka.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się łazienką w stylu glamour REGAL MARMO na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?