0
Łazienka z białym marmurem

ŁAZIENKA Z BIAŁYM MARMUREM SUPREME NOIR LAURENT

Ekspozycja nr 2

BIAŁY MARMUR W ŁAZIENCE – NOWOCZESNY PROJEKT

Supreme Noir Laurent to nowoczesny projekt łazienki, w którym dominującą rolę odegrała ekskluzywna imitacja białego marmuru.

Nowoczesne wnętrza przechodzą przemianę wizualną. Surowość i minimalizm stopniowo przeinacza się w odwołania do natury. Nie mogliśmy się temu oprzeć. Postanowiliśmy stworzyć wnętrze łazienki z białego marmuru. W projekcie zastosowaliśmy płytki wielkoformatowe Supreme Evi Invisible Flaviker. Aby nadać przestrzeni bardziej podniosłego charakteru, towarzysząco zastosowaliśmy eleganckie, czarne płytki marmurowe Supreme Evo Noir Flaviker. Widoczne na nich żyłki dodały wnętrzu wyrafinowania i klasy. Dużym atutem białych marmurowych płytek jest ich unikalne piękno, które perfekcyjnie wpisuje się w nowoczesne, zdecydowane wnętrza. Na takim efekcie nam zależało. Co sądzisz o naszej łazience z białym marmurem i dodatkiem czerni?

DODATKI DO NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI Z BIAŁYM MARMUREM

Oryginalności nadała łazience także wyjątkowa ceramika łazienkowa Laufen z kolekcji Ino. Zaprojektowana przez francuskiego projektanta Toana Nguyena, stanowi nowatorski pomysł wykorzystujący twórcze możliwości materiału SaphirKeramik®. Wanna wolnostojąca Ino Laufen i podwieszana umywalka z blatem Ino, posiadają delikatną formę o pociągłej linii i zaoblonych krawędziach. Obie bryły nadały aranżacji białej, marmurowej łazience efekt wyrafinowanej dynamiki i intrygującego stylu. Aranżację uatrakcyjniło również nowoczesne lustro wysuwane Miior Fit z podświetlaną ramą. Wygodne i efektowne zarazem. Dostrzeż także dekoracyjny grzejnik pionowy. Trzeba przyznać, że choć ma minimalistyczną budowę, prezentuje się bardzo efektownie. Swój dobry wygląd zawdzięcza płycie czołowej wykonanej z pełnej blachy. Zamocowana na nim czarna poręcz z półką stworzyła praktyczny ozdobnik i stylowo nawiązała do czarnego marmuru.

Szukasz wyposażenia i dodatków do łazienki, które pozwolą Ci stworzyć elegancki wygląd wnętrza? Cenisz stylowe i nowatorskie rozwiązania? Zaczerpnij inspiracji tej białej łazienki z marmurem i umów się na darmową* wizualizację Twojej łazienki. Nasz Projektant przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt wnętrza, bazując na Twoich oczekiwaniach i potrzebach.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się łazienką ŁAZIENKA Z BIAŁYM MARMUREM SUPREME NOIR LAURENT na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Płytka Supreme Evo Noir Laurent Lux + 120x60 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Płytka Wielkoformatowa Supreme Evo Noir Laurent Lux + 120x120 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Płytka Supreme Evo Invisible Select Lux + 120x60 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-8%
Grzejnik Niva N1L1 520x1820 Biały Vasco DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%

Grzejnik Niva N1L1 520x1820 Biały Vasco

2310.00PLN / szt 1848.00PLN / szt
Poręcz Multi + Prawy Czarny 11837300000900 Vasco DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Zawór Kompaktowy z Głowicą Termostatyczną 118210300000099 DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Lustro pionowe 60x80 Fit Miior DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?