0
etnos grey aranzacja łazienki z kamienia i drewna

ŁAZIENKA Z KAMIENIA I DREWNA ETNOS GREY

Łazienka z kamienia i drewna? Poznaj nasz projekt łazienki Etnos Grey, w której natura łączy się z nowoczesnym kontrastem.


ŁAZIENKA W STYLU NATURALNYM – KAMIEŃ I DREWNO

W naszej aranżacji łazienki połączyliśmy płytki imitujące drewno z kolekcji Mekano Sabia i płytki inspirowane kamieniem z kolekcji Etnos marki Ceramica Limone. Płytki inspirowane kamieniem to trend, który w świecie urządzania łazienek stał się niczym mantra. Powtarzany niezmiennie od kilku sezonów wnosi do łazienek harmonię i sprawia, że wnętrze dostarcza domownikom spokojnej atmosfery. Płytki imitujące drewno to kolejny akcent, po który wiele osób chętnie sięga podczas wykańczania łazienki. To dobry ruch. Drewno, choć jest popularne i znane, wcale nie jest aranżacyjnym grzechem – wręcz przeciwnie – pozwala uzyskać przytulny i relaksujący charakter łazienki w stylu SPA.

ŁAZIENKA Z KAMIENIA I DREWNA Z NIEOCZYWISTYM AKCENTEM

Dziś natury we wnętrzach poszukuje niemal każdy. Ale modne łazienki to nie tylko kamień i drewno. W ostatnim czasie dominuje też trend personalizowania wnętrza. Stąd postanowiliśmy do łazienki wstawić nieoczywisty, kolorystyczny akcent. Pastelowa szafka umywalkowa z wygodnymi wnękami przełamała przewidywalny charakter aranżacji i pokazała, że miejsce na indywidualną odwagę znajdzie się w każdym wnętrzu. Innym oryginalnym akcentem łazienki stało się okrągłe lustro łazienkowe z asymetryczną ramą. Okrągła umywalka nablatowa z cienką krawędzią idealnie pasuje do zawieszonego nad nią okrągłego lustra. Nowoczesnym akcentem aranżacji jest kwadratowa muszla toaletowa i przestronna kabina prysznicowa z wieszakiem na ręcznik. Nowoczesnym dopełnieniem strefy prysznicowej stał się minimalistyczny zestaw prysznicowy podtynkowy Timber Steel marki Trend z przepiękną, szczotkowaną powierzchnią. W strefie umywalkowej zamontowana jest industrialna bateria umywalkowa podtynkowa z tej samej kolekcji.

Szukasz inspiracji na łazienkę z kamienia i drewna? Chcesz odważyć się na indywidualne dodatki, ale nie wiesz, jak je wkomponować do łazienki? Przyjdź do naszego Salonu, zaczerpnij inspiracji i umów się na darmową* wizualizację.

Odwiedź Salon HOFF!


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?