0
aranzacja-lazienki-krakow-pietrasanta-piano

LOFTOWA ŁAZIENKA Z CZARNĄ SZAFKĄ I PATYNĄ

Ekspozycja nr 63

Miksowanie motywów aranżacyjnych to jeden ze sposobów na tworzenie unikalnych wnętrz. W Salonie HOFF zaprojektowaliśmy łazienkę w której pokazujemy, jak połączyć elegancki biały marmur z industrialną patyną i czernią. Wejdź do środka i zainspiruj się projektem innym niż wszystkie.

CZARNA SZAFKA POD UMYWALKĘ I INNE KONTRASTY

Podczas tworzenia koncepcji nowej łazienki zastanawialiśmy się, jak połączyć motyw, który kochają nasi Klienci z czymś absolutnie nowym w naszej ofercie. Biały marmur Pietrasanta Mat 120x60 Tubądzin to ulubieniec wielu naszych Klientów. Płytki w kolorze patyny Piano Azzuro Mat 60x120 Ceramica Limone, to z kolei nowość, która doskonale łączy głębię koloru z postarzanym wzornictwem. Postanowiliśmy połączyć oba te motywy i zainspirować Was do eksperymentowania wzorem i kontrastem. Łączenie tego co sprawdzone, z tym co nowe, pozwala wychodzić poza utarte schematy aranżacyjne, dzięki czemu powstają prawdziwie unikalne wnętrza. W naszej łazience nowoczesność łączy się z klasyką i loftem, do czego przyczynia się całość wyposażenia. Zastanawiasz się, jakie dodatki wkomponować do takiego wnętrza? Poniżej zdradzamy szczegóły!

ŁAZIENKA LOFT – JAKA SZAFKA POD UMYWALKĘ NABLATOWĄ?

Czarna szafka pod umywalkę wymaga specjalnej oprawy. Zastanawiasz się, jak stylowo ją wyróżnić w łazience? Postaw na jasną okładzinę ścienną w tle. Białe płytki marmurowe Pietrasanta Mat Tubądzin stworzyły jasną bazę, na której czarna szafka pod umywalkę nablatową fantastycznie się wyróżniła. Postawiliśmy na dekoracyjność, dlatego szafka, którą wybraliśmy - model Rio R80 Czarny Mat 80x60 Emporia - posiada stylowe ryflowanie na frontach i industrialne nóżki. Pełnię kompozycyjnej harmonii uzyskaliśmy dzięki dobraniu spójnych dodatków. Grzejnik Triga Terma z pionowymi żebrami świetnie dopasował się do motywu strukturalnych pasków na szafce. Aranżację dopełnia kabina walk-in z czarną kratą industrialną oraz czarna armatura: bateria umywalkowa wysoka czarna Vernis Shape 190 Hangsgrohe i kolumna prysznicowa Vernis Shape 230 1 Jet Hansgrohe. Nowoczesnym akcentem we wnętrzu jest wysuwane lustro okrągłe z podświetleniem led w ramie, model Moon FI80 polskiej marki Miior.

Spodobała Ci się nasza kontrastowa wizja łazienki z czarną szafką, zielonymi płytkami i bielą? Chcesz odzwierciedlić ten projekt w swoim domu? Nasze Projektantki w Salonie HOFF nie boją się kreatywnych rozwiązań. Zapraszamy na darmową* wizualizację Twojej łazienki!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?