Lustro Ella. 93 x 63cm Miior
Lustro Ella. 93 x 63cm Miior
Lustro Ella. 93 x 63cm Miior
Lustro Ella. 93 x 63cm Miior
Lustro Ella. 93 x 63cm Miior
Lustro Ella. 93 x 63cm Miior
Producent:
Miior

Fit.


Fit. koncept

Niezwykły komfort, łatwa obsługa dzięki unikalnej technologii. Lustra Miior umożliwiają regulację odległości między ich powierzchnią a twarzą -  po prostu przybliż je do siebie. Ciepłe oświetlenie LED to dodatkowa i przydatna funkcja. Lustra są wyposażone w automatyczne, magnetyczne przełączanie światła, które umożliwia intuicyjną obsługę. Unikalny opatentowany system przesuwny jest całkowicie bezobsługowy i zapewnia trwałość na wiele lat.
Konieczność dopasowywania się do lustra, w niewygodnej, pochylonej pozycji to już przeszłość. Szeroki asortyment i wielokrotnie nagradzana konstrukcja pozwala na stosowanie go w łazience lub w salonie kosmetycznym, a także w miejscach publicznych. Wysuwane lustra Miior - przetestuj je we własnym domu.
AXIO-LINK®

AXIO-LINK® jest opatentowanym, rewolucyjnym systemem prowadnic pozwalającym użytkownikowi na dopasowanie odległości pomiędzy powierzchnią lustra i ścianą, na której jest zainstalowane. W rezultacie otrzymujemy lustro, które podąża za najwygodniejszą dla nas i najbardziej ergonomiczną pozycją!  Od teraz wszelkie typowe czynności wykonywane przed lustrem stają się łatwe, skuteczne i precyzyjne, wyznaczając nowe, wygórowane standardy codziennych prac.

 

Rodzaj:Ściana
Mrozoodporność:Nie
Kraj produkcji:Polska
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Tak
Numer aranżacji :49

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?