0
Lustro Moon 80cm MiiorDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior Wymiary
Producent:
Miior

Moon.
LUNAR EXCELENCE

Księżycowa doskonałość

Moon. uczyni Twoją łazienkę miłym miejscem. Jego idealnie okrągła i płaska bryła w kolorze jasnego srebra z otoczką delikatnego światła LED ma w sobie wiele magnetyzmu. Zupełnie jakbyśmy zaprosili do domu srebrny glob. A jego prowadnice w technologii AXIO-LINK®, pozwalające mieć je jeszcze bliżej Twojej twarzy spowodują, że będziesz odwiedzać swoją łazienkę pod byle pretekstem. Ponadto, inaczej niż planeta Ziemia, możesz mieć więcej niż jeden srebrny Księżyc w swoim domu!

Moon. koncept

Nie spiesz się! Możesz celebrować miłe chwile w Twojej łazience podziwiając swój własny Księżyc. Kiedy tylko zechcesz. I tak jak ten prawdziwy Księżyc, Twoje lustro Moon. może przybrać różną wielkość (oferujemy Moon. 60, Moon. 70 i Moon. 80 o średnicy w cm jak w nazwie). Dzięki jego innowacyjnemu mechanizmowi, pozwalającemu na wysuwanie, wszelkie prace pielęgnacyjne przy Twojej twarzy będą łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. A automatyczny włącznik dostarczy światło tak naturalnie, jak prawdziwy Księżyc.

AXIO-LINK®

AXIO-LINK® jest opatentowanym, rewolucyjnym systemem prowadnic pozwalającym użytkownikowi na dopasowanie odległości pomiędzy powierzchnią lustra i ścianą, na której jest zainstalowane. W rezultacie otrzymujemy lustro, które podąża za najwygodniejszą dla nas i najbardziej ergonomiczną pozycją!  Od teraz wszelkie typowe czynności wykonywane przed lustrem stają się łatwe, skuteczne i precyzyjne, wyznaczając nowe, wygórowane standardy codziennych prac.

 

Rodzaj:Lustro
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Tak
Numer aranżacji :63

Produkty z kolekcji

Lustro Flavio 100x70 MCJ DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Lustro Cerchio Z FI 70 MCJ DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?