0
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior
Lustro Moon 80cm Miior Wymiary
Cena:1999,00PLN / szt
Producent:
Miior
Ilość:
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej

Moon.
LUNAR EXCELENCE

Księżycowa doskonałość

Moon. uczyni Twoją łazienkę miłym miejscem. Jego idealnie okrągła i płaska bryła w kolorze jasnego srebra z otoczką delikatnego światła LED ma w sobie wiele magnetyzmu. Zupełnie jakbyśmy zaprosili do domu srebrny glob. A jego prowadnice w technologii AXIO-LINK®, pozwalające mieć je jeszcze bliżej Twojej twarzy spowodują, że będziesz odwiedzać swoją łazienkę pod byle pretekstem. Ponadto, inaczej niż planeta Ziemia, możesz mieć więcej niż jeden srebrny Księżyc w swoim domu!

Moon. koncept

Nie spiesz się! Możesz celebrować miłe chwile w Twojej łazience podziwiając swój własny Księżyc. Kiedy tylko zechcesz. I tak jak ten prawdziwy Księżyc, Twoje lustro Moon. może przybrać różną wielkość (oferujemy Moon. 60, Moon. 70 i Moon. 80 o średnicy w cm jak w nazwie). Dzięki jego innowacyjnemu mechanizmowi, pozwalającemu na wysuwanie, wszelkie prace pielęgnacyjne przy Twojej twarzy będą łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. A automatyczny włącznik dostarczy światło tak naturalnie, jak prawdziwy Księżyc.

AXIO-LINK®

AXIO-LINK® jest opatentowanym, rewolucyjnym systemem prowadnic pozwalającym użytkownikowi na dopasowanie odległości pomiędzy powierzchnią lustra i ścianą, na której jest zainstalowane. W rezultacie otrzymujemy lustro, które podąża za najwygodniejszą dla nas i najbardziej ergonomiczną pozycją!  Od teraz wszelkie typowe czynności wykonywane przed lustrem stają się łatwe, skuteczne i precyzyjne, wyznaczając nowe, wygórowane standardy codziennych prac.

 

Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Tak
Numer aranżacji :63

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?