0
mała łazienka industrialna

MAŁA ŁAZIENKA INDUSTRIALNA PLUTONIC

Ekspozycja nr 50

PŁYTKI JAK METAL I RDZA W ŁAZIENCE - ARANŻACJA ŁAZIENKI INDUSTRIALNEJ

Projekt małej łazienki industrialnej Plutonic przedstawia nietuzinkowy pomysł na aranżację wnętrza, w którym pierwsze skrzypce odgrywa metalizujący efekt rdzawego wykończenia.

Plutonic to płytki industrialne imitujące rdzę w modnych odcieniach rudości i turkusu, przełamane efektem połyskującej powierzchni. Kolorystyka oraz jakość wykończenia płytek z tej kolekcji, stanowi doskonały obraz postarzanego materiału nawiązującego do najnowszych trendów łazienkowych. Nowość 2022 od Ceramica Limone zaskakuje już przy bliższym poznaniu. Nie mogliśmy się oprzeć pokusie, by nie przygotować aranżacji małej łazienki industrialnymi z płytkami w tak efektownym wydaniu! I choć takiej kompozycji daleko do wyglądu tradycyjnych łazienek, jesteśmy przekonani, że Plutonic pozwoli zaczerpnąć inspiracji tym, którzy szukają nieszablonowych sposobów udekorowania wnętrza.

PŁYTKI MIEDZIANE METALIZOWANE W ARANŻACJI

Płytki ceramiczne ze strukturalnym efektem rdzy, będą dobrze prezentować się w industrialnych przestrzeniach z czarnymi, miedzianymi, a także drewnianymi dodatkami. My postanowiliśmy wykorzystać płytki drewnopodobne. Wzbogacona o efekt 3D płytka ścienna Tavola Beige Decor, w ciekawy i subtelny sposób nadała przestrzeni trójwymiarowego oblicza. Ciekawią Cię dodatki? Aranżacja łazienki wyposażona jest w lustro łazienkowe Ruke w cienkiej, białej ramce. Na blacie stanęła okrągła umywalka nablatowa Forlan Zoya, bateria umywalkowa wysoka Grohe z kolekcji Plus, a także niewielki las w słoiku. W łazience zamontowana została nowoczesna miska wc podwieszana o minimalistycznej, zaokrąglonej budowie.

Chcesz, aby toaleta lub łazienka w Twoim domu, absolutnie zaskakiwały swoim wyglądem? Umów się darmowy* projekt łazienki z Projektantem w Salonie HOFF. W ramach usługi wizualizacja łazienki 3D otrzymasz profesjonalny projekt, dzięki któremu odtworzysz łazienkę marzeń.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją małej łazienki idustrialnej PLUTONIC na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.

PROJEKTY ŁAZIENEK INSPIROWANE ARANŻACJĄ

Obejrzyj stworzoną przez Projektanta HOFF wizualizację łazienki dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.
produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?