0
mała łazienka w stylu marokańskim z płytkami intro marfil

MAŁA ŁAZIENKA W STYLU MAROKAŃSKIM Z PŁYTKAMI INTRO MARFIL

Ekspozycja nr 37

MAŁA ŁAZIENKA W STYLU MAROKAŃSKIM

Jak urządzić małą łazienkę w marokańskim stylu? Zadbaj o harmonię kolorów i odważ się na kafle marokańskie z kolekcji Carpet Vestige Natural.

Kiedy tworzyliśmy ten projekt łazienki, kierowaliśmy się gustami naszych Klientów. Kafelki marokańskie Carpet Vestige Natural Aparici cieszą się w naszym Salonie niesłabnącym zainteresowaniem. Jak wkomponować je do wnętrza, aby łazienka prezentowała się stylowo? Podpowiadamy. Płytki w stylu marokańskim mogą pełnić dwojaką rolę we wnętrzu. Jeżeli chcesz jedynie przełamać aranż orientalnym akcentem, zastosuj płytki marokańskie w formie dekoru np. na jednej ze ścian lub we wnęce. Chcesz nadać łazience w pełni marokańskiego charakteru przy użyciu takiej płytki? Mozaika marokańska może dominować: odważ się położyć ją na podłodze i na jednej ze ścian. Nasz projekt łazienki przedstawia drugie rozwiązanie. Ważna jest też harmonia. Uzyskaliśmy ją dzięki delikatnej bazie. Płytki beżowe Saloni Intro Marfil dostarczyły przestrzeni piaskowego ciepła.

MAŁA ŁAZIENKA MAROKAŃSKA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Nowocześnie czy retro? To ważne, by jeszcze przed zakupem materiałów określić, jaki charakter chcesz nadać wnętrzu. Dzięki temu, znacznie łatwiej przebrniesz przez proces urządzania. Nasza marokańska łazienka wykorzystuje motyw orientu w sposób nowoczesny. Symetrycznie wkomponowane w przestrzeń kafle marokańskie przełamane prostokątnymi lustrami, to nawiązanie do prostoty i minimalizmu. W łazience wykorzystaliśmy płytki 3D z kolekcji Intro Marfil Motion z subtelnym motywem liści. Ich obecność nadała łazience dynamicznego oblicza. Płytki drewnopodobne na blacie umywalkowym ociepliły z kolei przestrzeń – z powodzeniem możesz stosować motyw drewna w marokańskich aranżacjach wnętrz. Umywalka wpuszczana w blat z kolekcji Frame Vitra, intryguje ciekawie wyprofilowaną krawędzią. Spójny zestaw tworzy z nią bateria podtynkowa dwuotworowa Project Tres o minimalistycznej linii. Aranż dopełnia zgrabna miska wc bezkołnierzowa Decos Mini Massi i wygodna bateria bidetowa tzw. bidetta, która jest idealna do małych łazienek!

Spodobała Ci się nasza mała łazienka w stylu marokańskim? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w skomponowaniu różnych płytek do łazienki? Umów się na darmową* wizualizację łazienki z jedną z naszych Projektantek.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją INTRO MARFIL na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.


produkty z tej aranżacji

Intro MARFIL Rektyfikowana 29,8x89,8 Saloni DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Płytka Podłogowa Carpet Vestige Natural 59,2x59,2 Aparici DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Umywalka FRAME Nablatowa 55 Owalna 5652B4030016 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Korek Ceramiczny KlikKlak White Okrągły Bez Przelewu Watersolution DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%Wyprzedaż
Półsyfon Oval Umywalkowy Mosiądz Chromowany Watersolution DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%Wyprzedaż
 
 

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?