Marmite

Marmite – w zgodzie z naturą

Marmite to światowy lider w produkcji umywalek, wanien i brodzików. Historia firmy rozpoczęła się w 1975 roku w Szwecji. Obecnie dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające 800 pracowników, co roku wytwarzają ponad milion sprzętów, które trafiają do 37 krajów, w tym także do Polski.

Przedsiębiorstwo, biorąc pod uwagę najnowsze trendy oraz opinie klientów, corocznie wprowadza do swojej kolekcji blisko 300 nowych wzorów. Marmite dba o jakość oraz design swoich produktów. To laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. „Red Dot Design Award”, „If Design Award”, „German Design Award”, „Top Design Award” oraz „Must Have” i „Good Design”.

Właściwości Mineral Composite

Co wyróżnia markę Marmite? Producent używa zaawansowanego technologicznie materiału Mineral Composite. Jest to specjalne połączenie skały dolomitowej i żywicy, które sprawia, że wykonane z niego artykuły są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, działanie środków chemicznych i zmiany temperatury, a także wykazują właściwości antybakteryjne. Dzięki wysokiemu zagęszczeniu cząsteczek, materiał stanowi świetną izolację akustyczną – skutecznie wygłusza dźwięk lecącej wody.

Obawiasz się, że nie będziesz mógł sobie pozwolić na tak eleganckie i wysokiej jakości produkty? Nic bardziej mylnego! W firmie Marmite cena nie jest wygórowana. Natomiast Ty masz pewność, że wybierasz urządzenia sanitarne najwyższej jakości, które będą Ci służyć przez długie lata.

Marmite – umywalki i wanny do Twojej łazienki

Umywalka Marmite może być nablatowa albo wbudowana w meble. Każdą z nich znajdziesz w kolorze śnieżnobiałym. Projekt, jak i wykonanie, charakteryzują się szczególną precyzją. Umywalki pozostają przyjemne w dotyku za sprawą gładkiej powierzchni oraz faktu, że materiał absorbuje ciepło z wody i powietrza, poprawiając tym samym komfort użytkowania.

Marmite wanny to z kolei małe dzieła sztuki. Szczególnie efektownie prezentują się modele wolnostojące. Zachwycą Cię ich eleganckie, obłe kształty. Taka wanna stanie się wyjątkową ozdobą Twojej łazienki. Na uwagę zasługuje model Marmite Riva, który urzeka długimi, smukłymi bokami. Wyjątkowy wygląd i komfortowa budowa wanien na pewno przekona Cię do kilkugodzinnych, relaksującej kąpieli.

Marmite w Salonie HOFF

Pozwól sobie na piękne i wysoce funkcjonalne sprzęty łazienkowe, zaopatrując się w produkty Marmite. Zrobisz to w krakowskim Salonie HOFF, który mieści się przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. 

Znajdziesz tam szeroki wybór umywalek i wanien, a nasi eksperci chętnie opowiedzą o specyfice każdej z nich i pomogą Ci podjąć dobrą decyzję. Zapraszamy!

Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rodzaj
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rodzaj
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?