Projekty łazienek - Salon HOFF

aranżacja łazienkii massa

MASSA

Ekspozycja nr 45

Nowojorska estetyka ozdobiona lekkością w stylu glamour? Taki efekt możesz uzyskać decydując się na kolekcję Massa polskiej marki Tubądzin.

Kolekcja Massa to beżowe płytki wielkoformatowe imitujące kamień, które dominują w aranżacji. Ciemnobrązową ścianę i blat zwieńcza gres wielkoformatowy imitujący marmur z kolekcji Mulina od Tubądzin. Dominacja kamienia sprawia, że projekt łazienki Massa wygląda bardzo podniośle. Postarzany kamień zwieńczony eleganckimi listwami na podwieszanej ścianie sprawiły, że aranż wygląda na miarę łazienki w stylu hampton. Miedziana armatura i umywalka wolnostojąca z miedzianą krawędzią wnoszą do wnętrza gustowne zdobnictwo. Na ścianie zawiesiliśmy eleganckie, okrągłe lustro łazienkowe w miedzianej ramie.

Płytki Massa są matowe, natomiast płytki Mulina to płytki polerowane. Decydując się na łączenie w łazience różnych powierzchni płytek, możesz sprawić, że przestrzeń zyska na atrakcyjności. Projekt łazienki wyposaża nowoczesna ceramika łazienkowa Vitra o zaoblonym, ergonomicznym kształcie. W łazience znajdują się okrągła umywalka nablatowa Water Jewels, toaleta i bidet wiszący, a także cienka deska wolnoopadająca. Ozdobą ceramiki są miedziane baterie łazienkowe Suit-U. Choć stanowią biżuteryjną ozdobę łazienki, to ich kształt ma w sobie cechy przemysłowego loftu.

Łazienka w stylu hampton z płytkami wielkoformatowymi stanowi dla Ciebie interesującą inspirację? Umów się na darmową* wizualizację łazienki 3D i urządź swoją łazienkę produktami HOFF!

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszym projektem łazienki z kolekcją MASSA na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.

PROJEKT ŁAZIENKI INSPIROWANY ARANŻACJĄ

Obejrzyj wizualizację łazienki stworzoną przez Projektanta HOFF dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.

 

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?