Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

aranżacja łazienkii massa

MASSA

Nowojorska estetyka ozdobiona lekkością w stylu glamour? Taki efekt możesz uzyskać decydując się na kolekcję Massa polskiej marki Tubądzin.

Kolekcja Massa to beżowe płyty wielkoformatowe imitujące kamień. Choć wydawać by się mogło, że dominacja tej kolekcji sprawia, że aranżacja łazienki wygląda minimalistycznie, to jednak ma w sobie coś z eklektyczności. Postarzany kamień zwieńczony eleganckimi listwami na podwieszanej ścianie, nadały wnętrzu wyjątkowej, nowojorskiej atmosfery. Miedziana armatura i umywalka ze stylowo dopasowaną do baterii miedzianą krawędzią, wnoszą do wnętrza zdobnictwo na miarę klimatów glamour. Nowoczesne okrągłe lustro i przestrzeń sprawiająca wrażenie sterylności, to kolejne cechy naszego projektu eklektycznej łazienki.

Ciemnobrązowa ściana i blat to gres wielkoformatowy z serii Mulina (Tubądzin), którego zarysowane żyły tworzą imitację marmuru. Choć łazienka łączy w sobie różne kolory, to jednak temperatura barw zdaje się ze sobą perfekcyjnie współgrać. Inne przeciwieństwa – wykończenie. Seria Massa posiada matowe wykończenie, natomiast seria Mulina to płytki polerowane. Decydując się na łączenie w łazience różnych powierzchni płytek, możesz sprawić, że Twoja łazienka zyska na atrakcyjności. Ostatnim elementem, który nadał wnętrzu eklektycznego charakteru to nowoczesna ceramika łazienkowa (Vitra). O nowoczesnym stylu ceramiki świadczą zaoblone, ergonomiczne kształty brył. W łazience znajdują się okrągła umywalka nablatowa (seria Water Jewels), opływowa muszla sedesowa i bidet wiszący, a także płaska deska wolnoopadająca. Ozdobą ceramiki są miedziane baterie łazienkowe (seria Suit-U). Choć stanowią biżuteryjną ozdobę łazienki, to ich kształt ma w sobie cechy przemysłowego loftu.

Eklektyczna łazienka z płytami wielkoformatowymi stanowi dla Ciebie interesującą inspirację?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję MASSA na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?