0

Mobilne centrum GROHE w Krakowie

Dodano:2016-12-06
Kategorie:BLOG
Salon Hoff odwiedzi niezwykła maszyna...
...europejskie, mobilne centrum marki Grohe. Ponad 16-metrowa ciężarówka uznanej marki po raz pierwszy przyjedzie do stolicy Małopolski. To idealna okazja, by spotkać najnowszą technologię i mieć ofertę Grohe dosłownie na wyciągnięcie ręki.

☛ 16,5 metra długości, 4 metry wysokości, 5000 kg wagi – ciężarówka Grohe to imponujący przykład najnowszej mobilnej technologii. Najciekawsze rzeczy dla entuzjastów designu i wyposażenia wnętrz kryją się jednak w środku: na prawie 70 metrach kwadratowych znajdziemy wszystko, co produkuje Grohe – niemiecka firma, której tradycja sięga 1911 roku.

Przyjazd ciężarówki Grohe to znakomita okazja dla architektów, instalatorów i wszystkich zainteresowanych, by poznać całą ofertę firmy, zarówno jeśli chodzi o łazienkę, jak i kuchnię. Znajdziecie tu wszystko, począwszy od armatury, a skończywszy na systemach podtynkowych. Można będzie zobaczyć najnowszy design i poznać rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że Grohe jest europejskim liderem systemów sanitarnych. Architekci oraz instalatorzy zostaną zapoznani z nowościami oraz przeszkoleni przez fachowców, co zakończy się otrzymaniem oficjalnego certyfikatu marki Grohe. Ciężarówka posiada podłączenie do wody, dzięki czemu będzie można osobiście sprawdzić, jak funkcjonują produkty Grohe.

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?