0
Copper Piano Aranżacja 23 zdjęcie główne

MODNA ŁAZIENKA W CIEPŁYCH KOLORACH

Ekspozycja nr 23

Moda na ciepłe barwy we wnętrzu sprawia, że nawet loftowa aranżacja prezentuje się przytulnie. Zobacz, jak modnie urządzić łazienkę w ciepłych barwach.

DREWNO, MARMUR BEŻOWY I RUDOŚCI – CIEPŁE KOLORY W ŁAZIENCE

Przytulne, ciepłe barwy w aranżacji łazienki to niezawodny kierunek w urządzaniu. Szczególnie gdy wnętrze okraszają bardziej zdecydowane dodatki nadające aranżacji bardziej charakternego oblicza. Ciepłe kolory w łazience mają tę zaletę, że pozwalają odpocząć naszym oczom i szybciej osiągnąć stan relaksu. W Salonie HOFF stworzyliśmy aranżację łazienki w przytulnych kolorach z uwzględnieniem modnych motywów. Na pierwszy rzut oka dostrzegalne są rude płytki imitujące rdzę Piano Copper Ceramica Limone. To właśnie one nadają przestrzeni ciepłego wyrazu. Łagodzącym akcentem we wnętrzu są płytki marmurowe w beżowych tonach Sofia Gold Ceramica Limone. W przytulnej aranżacji łazienki nie mogło zabraknąć akcentu drewna. Płytki drewnopodobne Poetry Wood Oak Ceramica Limone idealnie współgrają kolorystycznie z rdzawymi płytkami i wprowadzają do wnętrza ciepły akcent.

JAKIE DODATKI DO ŁAZIENKI W CIEPŁYCH BARWACH?

No właśnie, jakie dodatki warto wybrać do łazienki w ciepłych kolorach? Stawiamy na czerń i miedź. Muszla wc czarna bezrantowa Nox Zoya i umywalka nablatowa czarna Rosie Emporia, sprawiły, że nasza aranżacja łazienki nabrała stylowego wyrazu. Przy umywalce natomiast znalazł się biżuteryjny akcent – bateria umywalkowa miedziana Y marki Omnires. Ciepłe kolory złota i miedź idealnie pasują do przytulnych aranżacji. Szczególnie, gdy we wnętrzu dominują odcienie beżu, brązu czy ciepłej rudości. Naszą małą aranżację powiększyliśmy optycznie podłużnym lustrem wbudowanym w ścianę. Wnętrze ociepla dodatkowo ciepły strumień światła. Punktowe lampy sufitowe Aio Volar 2 Black w czarnym kolorze tworzą spójne połączenie z czarną ceramiką w łazience.

Planujesz wykończyć łazienkę w ciepłych kolorach? Odwiedź Salon HOFF w Krakowie, wybierz wyposażenie do swojej łazienki, a nasze projektantki stworzą dla Ciebie darmową* wizualizację łazienki.


Zobacz na planie Salonu >

*
przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Płytka Piano Copper Mat 60x120 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Sofia Gold Mat 90x90 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Sofia Gold Poler 90x90 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Poetry Wood Oak 20x120 ABK DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Umywalka Nablatowa Rosie Czarny Mat 53x37x13,5 Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Lampa Sufitowa Volar 2 Black 108202 Aio DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%

Lampa Sufitowa Volar 2 Black 108202 Aio

93.00PLN / szt 74.40PLN / szt

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?