aranżacja łazienki muse 12w

MUSE 12W

Ekspozycja nr 3

BEŻOWA ŁAZIENKA W KAMIENIU W MINIMALISTYCZNYM STYLU

Kolekcja płytek Muse 12W to innowacyjny projekt włoskiego producenta Imola, łączący w sobie walory estetyczne kamienia i marmuru.

To, co wyróżnia kolekcję Muse na tle innych płytek, to ich satynowa powierzchnia, która imituje przetarty, patynowany kamień. Płytki w dotyku są gładkie niczym wybłyszczony kamień, niemniej ich powierzchnia odbija światło w sposób bardzo subtelny. Każdą płytkę wyróżnia odwzorowanie rzeczywistych wypukłości kamienia, co czyni ją niepowtarzalną i szlachetną pod kątem walorów wizualnych. Zainspirowani naturalnym wzornictwem, postanowiliśmy wykorzystać płytki imitujące kamień do stworzenia ponadczasowej aranżacji łazienki odwołującej się do natury.

ARANŻACJA ŁAZIENKI Z KAMIENNYMI PŁYTKAMI

Tworząc projekt łazienki chcieliśmy, aby wyglądała ona zarazem nowocześnie, jak i przytulnie. Dlatego zdecydowaliśmy się na kamienny deseń w dwóch wybarwieniach. Płytki beżowe w części umywalkowej rozjaśniają przestrzeń i odpowiadają za nadanie jej wspomnianej przytulności. Awangardy natomiast dodają przestrzeni grafitowe płytki imitujące kamień ułożone wokół części umywalkowej i na podłodze. Dobierając wyposażenie łazienki postanowiliśmy użyć dwie umywalki prostokątne Villeroy&Boch o zaoblonym kształcie, baterie umywalkowe wolnostojące Grohe oraz lustra fazowane. Na ścianie zawiesiliśmy grzejnik łazienkowy Terma imitujący tkaninowy splot płócienny. To nasz sposób na nadanie aranżacji urokliwego akcentu.

Płytki kamienne stanowią dla Ciebie inspirację? Podobają Ci się łazienki w beżowo-grafitowych kolorach i planujesz stworzyć w swoim domu podobną aranżację? Przy zakupie płytek ceramicznych architekt HOFF przygotuje dla Ciebie wizualizacje łazienki 3D gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją łazienki MUSE 12W na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?