0

WIZUALIZACJA ŁAZIENKI GRATIS


przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

Tysiące zadowolonych Klientów skorzystało z naszych wizualizacji. Dołącz do nich.

a-rezerwuj-online
W RAMACH USŁUGI OTRZYMASZ :
• wizualizację wnętrza oraz rzut łazienki dla wykonawców

• projekt układu płytek ceramicznych wraz z wyliczeniem ich ilości
• widoki ścian oraz rzut posadzki z rozmieszczeniem płytek
fachowe porady i pomoc w doborze wyposażenia.


Rezerwując wizualizację w Salonie HOFF – potwierdź ją przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"System rezerwacji wymaga potwierdzenia Twojego adresu email oraz wpłaty zadatku 200zł. Prosimy o wpłatę zadatku 200zł oraz otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana. Po rezerwacji wizyty, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku ich nieotrzymania, skontaktuj się z Salonem HOFF. 

SKORZYSTAJ Z WIZUALIZACJI ŁAZIENKI W SALONIE HOFF GRATIS

Projekty i wizualizacje wnętrz, a zwłaszcza łazienki stanowią jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistek – naszych doświadczonych Projektantek wnętrz. Przedstaw nam swoją wizję i upatrzone płytki, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie. 
Wizualizacja 3D w salonie HOFF

KROK 1 - ZAREZERWUJ WIZUALIZACJĘ ŁAZIENKI


a-rezerwuj-online

Pamiętaj, rezerwując wizualizację w Salonie HOFF – potwierdź ją przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN". Prosimy o wpłatę zadatku 200zł oraz otworzenie przesłanego do Ciebie emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana. Po rezerwacji wizyty, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem terminu wizualizacji.

KROK 2 - PRZYGOTUJ RYSUNEK LUB RZUTY ZAWIERAJĄCE:


ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „a”, długość skosu jako rzut na podłogę „b”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego,
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy

projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie
KROK 3 - WYBIERZ PŁYTKI Z OFERTY LUB ARANŻACJI HOFF
Pamiętaj, że zakup płytek użytych w wizualizacji jest warunkiem zwrotu kaucji.

KROK 4 - WPŁAĆ KAUCJĘ ZWROTNĄ W KASIE SALONU
Szczegóły sprawdź w poniższym Regulaminie
Wpłata kaucji odbywa się bezpośrednio przed wykonaniem wizualizacji.

Wykonanie wizualizacji łazienki jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki – 500 zł. Kaucja płatna jest w etapach: 200zł podczas rezerwacji terminu oraz 300zł podczas wizyty w salonie. Kaucja musi być opłacona przed rozpoczęciem projektu łazienki na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.

NASZE PROJEKTANTKI


W Salonie HOFF wizualizacje łazienki tworzą doświadczone, kreatywne i znające trendy pasjonatki wnętrzarstwa: Renata i dwie Sylwie. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki. Kontakt do Projektantek w godz. 10:00-20:00GALERIA WIZUALIZACJI ŁAZIENEK NASZYCH PROJEKTANTEK
Projekty łazienek Salonu HOFF to żywa porcja inspiracji, którą gromadzimy specjalnie dla Ciebie! Zobacz, w jaki sposób spełniamy marzenia naszych Klientów o pięknych łazienkach.
STANOWISKA WIZUALIZACJI W SALONIE HOFF


Wykańczasz mieszkanie lub planujesz remont? Skorzystaj z pomocy Projektantów wnętrz w Salonie HOFF

Z pozoru wydawać by się mogło, że wizualizacje wnętrz to dobra zabawa, coś jak układanie klocków. Jednak, aby stworzyć harmonijne, stylowe i praktyczne wnętrze, potrzeba wiedzy, praktyki i znajomości bieżących trendów. Jeśli nie masz czasu na samodzielne śledzenie trendów wnętrzarskich i czujesz, że potrzebujesz pomocy fachowca, skontaktuj się z naszym zespołem przygotowującym wizualizacje łazienek. Nasi Projektanci tworzą aranżacje łazienek od lat i stale poszerzają wiedzę w dziedzinie mody wnętrzarskiej, nowych materiałów i nowinek produktowych. Projektanci HOFF będą dla Ciebie wsparciem w niełatwym zestawieniu płytek ceramicznych, armatury, ceramiki łazienkowej, kabiny prysznicowej czy wanny w Twojej łazience. Wizualizacja łazienki może być przygotowana przez nas w stylu odzwierciedlającym Twoje upodobania: nowoczesnym, industrialnym, rustykalnym, glamour, nowojorskim, retro, minimalistycznym i w każdym innym stylu, który odzwierciedla Twoje gusta i upodobania. W czasie wykonywania przez Projektanta HOFF usługi „Wizualizacja łazienki”, możesz na bieżąco zgłaszać swoje pomysły i uwagi. Projekt łazienki wykonany pod okiem naszego Specjalisty, zapewni Ci gwarancję umiejętnie zaprojektowanego wnętrza.

Wizualizacja łazienki – krok w stronę spełnienia Twoich marzeń

Wizualizacje wnętrz wykonywane przez Projektanta HOFF, zawierają rzuty, które ułatwią Twoim fachowcom i wykonawcom zamienić wymarzoną wizję w rzeczywistość. Będziesz mieć w ręku aranżację, która dla wykończeniowców będzie celem do zrealizowania. W końcowym etapie spełnieniem Twoich marzeń.

Aranżacje łazienek w HOFF – zaoszczędzamy Twój czas

Samodzielne projektowanie łazienek często kończy się frustracją i nieprzespanymi nocami. Z naszym Projektantem w ciągu niecałych dwóch godzin będziesz mieć gotowy obraz Twojej długo wyczekiwanej i wymarzonej łazienki. Projektant HOFF przygotuje dla Ciebie projekt układu płytek ceramicznych z wyliczeniem ich ilości, a także widoki ścian oraz rzut posadzki z rozmieszczeniem płytek. Pamiętaj, podczas powstawania projektu, Ty cały czas jesteś na miejscu i masz wpływ na ostateczny efekt.

Ile płytek ceramicznych kupić do nowej łazienki?

W ramach usługi wizualizacji łazienki, otrzymasz wyliczenie ilości płytek ceramicznych do zakupu. To zapewni Ci sporą oszczędność pieniędzy na materiałach. Zwłaszcza jeśli płytki wykorzystujesz do obudowy skosów czy pod półki – takie zestawienie nie jest łatwe do przygotowania. My zrobimy to za Ciebie.

Bądź dumny ze swojej łazienki

Praca nad projektem aranżacji łazienki to efekt Twoich wyborów i rekomendacji naszych Projektantów. Projektowanie łazienki uwzględnia zarówno kwestie dizajnu, jak i praktykę, czyli wygodę użytkowania, ergonomię, oświetlenie czy maksymalizację wykorzystania powierzchni. Dopasowanie poszczególnych elementów do zgranej i funkcjonalnej całości to nasz główny cel przy wykonywaniu aranżacji łazienek. Nasi profesjonaliści sprawią, że Twoja łazienka zamieni się w nieszablonowy pokój kąpielowy.

Umów się na wizualizację łazienki w Salonie HOFF, a przekonasz się, że warto zobaczyć finalny efekt zanim fachowcy przykleją pierwszą płytkę.

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?