0
01-navi-biala-polysk-aranzacja

NAVI BIEL

Płytki z serii Navi marki Ceramica Limone, umożliwiają stworzenie projektu łazienki w dowolnym stylu.

Zarówno białe płytki, jak i szare, mogą stanowić znakomitą bazę do wprowadzania w łazience urozmaiceń. Pozwalają wykorzystywać wszelkiego rodzaju dodatki, którymi w łatwy sposób można nadać określony styl wnętrzu. O ile biel ma tę zaletę, że stanowić może jaśniejszy akcent pomieszczenia, o tyle łazienka w stylu skandynawskim wykorzystuje biel w ilości dominujacej. Ponieważ seria Navi posiada płytki zarówno w wersji matowej, jak i polerowanej, toteż ich użycie pozwoli zachować jednolitość koloru w aranżacji. A jak wiadomo, biel potrafi mieć niejedno imię!

My postanowiliśmy zestawić biel z szarością i czernią. Tym sposobem powstała łazienka w stylu nowoczesnym, o delikatnym obliczu skandynawskim. Kolor szary wykorzystaliśmy na podłodze i na ścianie prysznicowej, kładąc w tych miejscach płytki lappato imitujące beton. Bardzo subtelny odcień szarego pojawił się także we wnęce prysznicowej. Są to płytki z serii Navi w kolorze jasnoszarym. Mocniejszy akcent w łazience odegrał nowoczesny, czarny grzejnik pionowy, a także czarna armatura. Zarówno bateria podtynkowa, jak i zestaw prysznicowy podtynkowy, są dość minimalistyczne w swojej budowie. Kabina prysznicowa z delikatnymi czarnymi profilami, wpisała się w stylistykę armatury znakomicie. Z kolei okrągłe lustro z podświetleniem LED i stosunkowo płytka umywalka nadlatowa, dodały wnętrzu szczyptę awangardy.

Poszukujesz oryginalnego wyposażenia do swojej łazienki? Lubisz białe wnętrza, ale nie wykluczasz odrobiny szaleństwa? Umów się z Projektantką HOFF na indywidualny projekt Twojej łazienki. W ramach darmowej* usługi wizualizacji, otrzymasz kompletny plan Twojej łazienki, w którym nasza Projektantka uwzględni Twoje potrzeby i warunki wnętrza.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?