0
hoff_zzz5M1_7611 (2)

NOWOCZESNA ŁAZIENKA W STYLU GLAMOUR

Aranżacja nr 41

Aranżacja łazienki w stylu glamour to harmonijne połączenie luksusu oraz elegancji – marmuru i złotej armatury – których nie brakuje w naszej aranżacji. Współczesny glamour to przede wszystkim stonowana kolorystyka, która składa się z odcieni beżu i bieli. Zobacz, jak zaaranżowaliśmy łazienkę w stylu glamour w naszym salonie. 

BIAŁY MARMUR W ŁAZIENCE GLAMOUR 

Newbury White Pulido to płytki imitujące marmur, które dominują w całym wnętrzu. Hiszpańska kolekcja wiernie oddaje piękno naturalnego kamienia i nadaje całości eleganckiego efektu. Charakterystyczne dla marmuru delikatne żyłki wprowadzają z kolei więcej naturalnej dynamiki. Z czym połączyć płytki imitujące marmur? Dodatkowe elementy dekoracyjne, takie jak zastosowana przez nas sztukateria, podkreśla oryginalny charakter wnętrza. Do stylu glamour idealnie pasują zdobione listwy w stylu barokowym.

ŁAZIENKA W STYLU GLAMOUR — JAKIE DODATKI?

W łazience glamour zastosowanie znajdują zarówno nowoczesne, jak i klasyczne elementy wyposażenia. Jedno jest pewne – musi być odpowiedni blask. Zapewnia go złota armatura marki Omnires, która zachwyca swoją nieskazitelną formą. Minimalistyczny wzór w pełni oddaje maksymalne możliwości w aranżacji. Ekskluzywnego charakteru nadaje także złoty grzejnik łazienkowy, który tworzy niepowtarzalny klimat. Całość idealnie dopełniają umywalka Assos oraz wanna Lewa Molly, o nowoczesnych i oryginalnych kształtach, wyróżniających całą łazienkę.

Kluczowym elementem jest także oświetlenie od marki Aio, odzwierciadlające nowoczesność i podkreślające walory estetyczne łazienki. Z kolei owalne lustro z oświetleniem LED to kolejna namiastka luksusu.

Jeśli jesteś fanem pełnej blasku łazienki w stylu glamour – umów się na wizualizacje łazienki 3D z Projektantką HOFF, która przygotuje dla Ciebie projekt łazienki zgodny z Twoimi wyobrażeniami. Zapraszamy na ul. Kosocicką 7 w Krakowie.

Zobacz na planie Salonu > 


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

 

produkty z tej aranżacji

Opinie użytkowników:

2023-06-27 12:13:54 Piękna aranżacja! Właśnie o takiej marzę!

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?