0
aranżacja łazienki oxide hd

OXIDE HD

Chcesz stworzyć industrialny styl łazienki, ale nie wiesz, w jaki sposób tego dokonać? Projekt łazienki Oxide HD został zaprojektowany z myślą o miłośnikach industrialnych łazienek i aranżacji.

W widocznej na zdjęciach łazience użyliśmy płytki z kolekcji Oxide HD w dwóch odcieniach „White Lappato” i „Black Lappato”. Powierzchnia lappato (półpolerowana) sprawia, że płytki w kontakcie z oświetleniem mienią się, co nadaje im bardziej eleganckiego charakteru. W łazience stanęła wygodna wanna z zagłówkiem pod zabudowę, przy której zamontowany jest parawan nawannowy. Czarny profil parawanu i czarne zawiasy stylowo współgrają z baterią wannową, do której przymocowany jest czarny wąż natryskowy. Ale to nie jedyny wyróżniający się element armatury w tej łazience.

Stylowy okrągły uchwyt mieszacza widoczny obok baterii stanowi oryginalny, zdobniczy element aranżacji Oxide HD. Zarówno bateria wannowa, jak i baterie umywalkowe podtynkowe posiadają ten sam wygląd mieszacza. Na blacie umywalkowym postawiliśmy dwie umywalki nablatowe Catalano o płytkim dnie i prostokątnym kształcie. Nad umywalkami wprawiliśmy w ścianę duże lustro. Jego obecność sprawiła, że łazienka wydaje się być zdecydowanie większa. Surowy styl aranżacji przełamują roślinne dodatki.

Spodobała Ci się aranżacja Oxide HD? Masz w głowie określoną wizję łazienki, ale potrzebujesz wsparcia w wykonaniu profesjonalnego projektu łazienki? Wizualizacje i projektowanie łazienek to nasza specjalność. Wybierz płytki, umów się z naszą Projektantką, a projekt łazienki otrzymasz gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?