Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie w salonie HOFF

01-oxide-hd-aranzacja-lazienki

OXIDE HD

Chcesz uzyskać fabryczny styl aranżacji, ale nie wiesz, w jaki sposób nadać ścianom i podłodze właściwy dla tego stylu charakter? Kolekcja Oxide HD została zaprojektowana z myślą o miłośnikach industrialnych aranżacji.

W widocznej na zdjęciach łazience użyliśmy płytki z kolekcji Oxide HD w dwóch odcieniach „White Lappato” i „Black Lappato”. Powierzchnia lappato (półpolerowana) sprawia, że płytki jaśnieją w kontakcie z oświetleniem, co nadaje im bardziej eleganckiego charakteru. W łazience stanęła wygodna wanna z zagłówkiem pod zabudowę, przy której zamontowany jest parawan nawannowy. Czarny profil parawanu i czarne zawiasy stylowo współgrają z baterią wannową, do której przymocowany jest czarny wąż natryskowy. Ale to nie jedyny wyróżniający się element armatury obecny w tej łazience.

Stylowy okrągły uchwyt mieszacza widoczny obok baterii, stanowi oryginalny, zdobniczy element tej łazienki. Zarówno bateria wannowa, jak i baterie umywalkowe podtynkowe posiadają ten sam typ uchwytu do mieszacza. Na blacie umywalkowym postawiliśmy dwie umywalki nablatowe o płytkim dnie i prostokątnym kształcie (Verso, Catalano). Nad umywalkami zamontowaliśmy ogromne lustro frezowane. Jego obecność sprawiła, że łazienka wydaje się być zdecydowanie większa. Surowy styl aranżacji przełamują roślinne dodatki.

Spodobała Ci się łazienka z kolekcją Oxide HD? Masz w głowie określoną wizję wnętrza, która wpisuje się w styl naszej aranżacji?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję OXIDE HD na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?