0
ARANŻACJA ŁAZIENKI PANDA MARBLE WHITE

PANDA MARBLE WHITE

Aranżacja łazienki Panda Marble White to nowoczesna propozycja wnętrza w mocno zaakcentowanych kolorach.

Jak zaaranżować przestrzeń w kontrastowych barwach? W pierwszej kolejności wybierz wzór, który będzie współgrał z Twoim gustem. Jeśli podobają Ci się naturalne motywy, a przy tym chcesz wykończyć łazienkę w wyrafinowanym stylu, to koniecznie zainspiruj się kolekcją płytek Panda Marble White. Urocza nazwa płytek wyraża inspirację kolorów i wzornictwa zaczerpniętą z natury. Kiedy tworzyliśmy tę łazienkę, postanowiliśmy pozostawić te płytki w centrum uwagi. Z tego względu wybraliśmy do wnętrza wyposażenie i dodatki, które uzupełnią aranż, a nie stworzą nowego kontrastu. Przykładem tego jest ciemna wnęka, którą zwieńcza przepiękna w detalach czarna mozaika 3D z kolekcji Rhombus Black, Equipe. Wnętrze dopełnia także czarny grzejnik pionowy Tesi 2, którego industrialny wygląd znakomicie odnalazł się w otoczeniu czarnej mozaiki.

Projekt łazienki dopełnia gustowny i bardzo charakterny zestaw czarnej ceramiki łazienkowej Catalano. Matowa muszla wc czarna i obszerna, czarna umywalka nablatowa nadały łazience awangardowego charakteru. Blat ceramiczny, na którym stanęła umywalka, stanowi integralną część z umywalką i pozwala na zamontowanie go na szafce lub półce z kolekcji Horizon. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozostawić go w formie bez spodniej półki, tak jak jest to widoczne na zdjęciu. Zarówno blat, jak i umywalka zostały wykonane z wysokiej jakości ceramiki pokrytej powłoką Cataglaze. Wspomniana powłoka sprawia, że produkt wykazuje o wiele lepszą odporność na chemikalia w porównaniu do standardowej ceramiki oraz jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Bateria umywalkowa podtynkowa Futuro stanowi awangardowe dopełnienie tej części łazienki i jak pozostałe akcenty, wtapia się w aranżacyjną całość.

Spodobał Ci się nasz projekt łazienki? Umów się z Projektantką HOFF na indywidualny projekt łazienki. Przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie, usługę wizualizacji otrzymasz za darmo*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.


produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?