0
aranzacja łazienki pietrasanta mat

PIETRASANTA MAT

Pietrasanta Mat to słynne, wielkoformatowe płytki marmurowe z serii Monolith, polskiego producenta Tubądzin.

Płytki wielkoformatowe imitujące marmur Monolith wyróżnia nie tylko modny wygląd, ale przede wszystkim wielkość. 120x240 cm pozwala przy użyciu pojedynczej płytki stworzyć gładką ścianę od podłogi, aż po sufit. To duża zaleta, choćby ze względu na niewidoczność fugi, która na co dzień sprawia duży kłopot w utrzymywaniu czystości łazienki. Płytki gresowe Tubądzin w prosty sposób pozwalają wyeksponować meble łazienkowe. Dlatego też projektując łazienkę z kolekcją Pietrasanta Mat, postanowiliśmy połączyć marmurowy wzór z drewniano-białymi elementami wyposażenia.

Podwieszana szafka z umywalką z dębowymi frontami, dzięki kolorystyce, stanęła w centrum zainteresowania. Zapragnęliśmy uzupełnić tę część łazienki wieszając nad umywalką lustro z miedzianą ramą. Dzięki takiemu zabiegowi rama lustra świetnie komponuje się z innymi drewnianymi elementami. Nutę nowoczesnego designu nadają łazience podwieszana miska wc bez kołnierza i bidet z serii Xeno2 o prostokątnym kształcie. Z kolei wieszak w formie dekoracyjnej drabinki, wprowadził do aranżacji powiew sielskości i ekologicznej lekkości. Tworząc projekt łazienki z kolekcją płytek Pietrasanta Mat, wiedzieliśmy, że będzie to jeden z przyjemniejszych projektów. Musimy przyznać, że popularność wielkoformatowych płyt odczuliśmy na własnej skórze.

Chcesz, aby i Twoja łazienka powstawała w poczuciu realizowania wymarzonego planu wnętrzarskiego? W Salonie HOFF z pasją tworzymy nowoczesne projekty łazienek. Umów się na wizualizacje łazienki 3D z Projektantką HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

produkty z tej aranżacji

Płytka Wielkoformatowa Pietrasanta Mat 119,8x119,8 Tubądzin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Podłogowa Pietrasanta Mat 119,8x59,8x0,8 Tubądzin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Wielkoformatowa Pietrasanta Poler 119,8x119,8 Tubądzin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Podłogowa Pietrasanta Poler 119,8x59,8 Tubądzin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Podłogowa Pietrasanta Poler 79,8x79,8 Tubądzin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Podłogowa Pietrasanta Poler 59,8x59,8 Tubądzin DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?