0
Płytka Hera Soft Grey Mat 59,7x59,7 Ceramica LimoneDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Płytka Hera Soft Grey Mat 59,7x59,7 Ceramica Limone
hera-plytka-lazienkowa-soft-grey-ceramica-limone mat
hera-plytka-lazienkowa-soft-grey-ceramica-limone- mat
Cena:
108,39PLN / m2
Producent:
Ceramica Limone
Ilość:
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej
Pakowanie: 1 kart. = 1.44 m2

Płytka Ceramica Limone Hera Soft Grey – synonim wytrzymałości

Jesteś na etapie urządzania wymarzonego domu? Płytki Ceramica Limone Hera Soft Grey matowe stanowią doskonałą bazę aranżacyjną dla nowoczesnych łazienek i nie tylko. 
Wybór odpowiednich płytek do pomieszczenia ma ogromne znaczenie. Dlaczego spośród szeregu dostępnych na rynku modeli warto zdecydować się na propozycję Hera Soft Grey od polskiej marki Ceramica Limone?
Płytka podłogowa Ceramica Limone Hera Soft Grey o matowym wykończeniu to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z mieszaniny gliny, kaolinu, piasku kwarcowego, skalenia i szamotu. Te płytki o wymiarach 59,7 x 59,7 cm oraz grubości 8 mm są mrozoodporne, więc nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.
Płytka Ceramica Limone Hera Soft Grey o klasie ścieralności PEI 5 świetnie zniesie nawet bardzo intensywną eksploatację, więc z powodzeniem może być wykorzystywana nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale także w miejscach użyteczności publicznej. Antypoślizgowość płytki na poziomie R10 gwarantuje Ci bezpieczeństwo jej użytkowania w każdych warunkach. 

Ceramica Limone Hera Soft Grey – podaruj sobie niepowtarzalny efekt wizualny

Płytki Ceramica Limone Hera Soft Grey zachwycą Cię doskonałą jakością wykonania oraz swoim eleganckim designem, który skutecznie imituje popularny we wnętrzach beton. Co jeszcze musisz wiedzieć o kaflach z kolekcji Hera?
Propozycja od marki Ceramica Limone, Hera Soft Grey, została poddana rektyfikacji. To proces, który polega na dodatkowym ścięciu brzegów płytki, dzięki czemu rozmiar kafli w pojedynczym opakowaniu może różnić się między sobą nie bardziej, niż 0,2 mm. 
Rektyfikacja płytek ma jeszcze jedną zaletę – jej zastosowanie pozwala na ułożenie kafli przy użyciu minimalnej ilości fugi. To sprawdzony sposób na to, by na ścianie lub podłodze uzyskać elegancki, minimalistyczny efekt aranżacyjny w postaci jednolitej powierzchni.

Płytki Ceramica Limone Hera Soft Grey matowe znajdziesz w Salonie HOFF!

Płytka Ceramica Limone Hera Soft Grey to ponadczasowy element wykończenia każdej stylowej łazienki, kuchni czy jadalni. Minimalistyczny model stanowi doskonałe tło dla aranżacyjnych eksperymentów spójnych z Twoim poczuciem estetyki. 
Koniecznie odwiedź nasz Salon HOFF, który jest zlokalizowany na ulicy Kosocickiej 7 w Krakowie i zobacz płytki Ceramica Limone Hera Soft Grey na żywo!
Gatunek:1
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Grubość:8 mm
Klasa ścieralności:PEI 5
Antypoślizg:R11
Kolorystyka:Szary
Rektyfikowanie:Tak
Sztuk w kartonie:4
Rodzaj płytki:Bazowa
Format:60x60
Położenie:Podłoga, Ściana

Nie zapomnij dokupić

Grunt Głeboko Penetrujący 5L Goldmurit DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zaprawa Klejowa Uelastyczniona  Klej Uniwersalny 25Kg Atlas DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Emulsja Gruntująca UniGrunt 5Kg Atlas DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?