Płytki importowane

Płytka Ścienna Stryn 40x120 AB Dostawa gratis
Płytka Ścienna Nickon Bone 40x120 AB Dostawa gratis
Płytka Ścienna Nickon Steel 40x120 AB Dostawa gratis
Plytka Podłogowa Corten Blanco 60x120 TAU Dostawa gratis
Płytka Ścienna Space Neve Satin 40x120 Baldocer Dostawa gratis
Essencia BIAŁOSZARA 30x60 Rako Dostawa gratis
Płytka Podłogowa Muse 12DG 60x120 Imola Dostawa gratis
Płytka Ścienna Nickon Chrome 40x120 AB Dostawa gratis
Nitra 33,3x100 Baldocer Dostawa gratis

89.60PLN / m2
W MAGAZYNIE
Płytka Podłogowa Muse 12W White Rekt. 60x120 Imola Dostawa gratis
Deco Mat 60x60 Rako Dostawa gratis

76.50PLN / szt
W MAGAZYNIE
Cambara ROBLE 33,3x100 Baldocer Dostawa gratis
Essencia CZARNA 30x60 LAPATO Rako Dostawa gratis
Płytka Artisan Moss Green 13,2x13,2 Equipe Dostawa gratis
Płytka Podłogowa Nickon Bone 60x60 AB Dostawa gratis
Polis Bone Olimpo Decor 33,3x100 AB Dostawa gratis
Dekor Ścienny Han Nickon Chrome 40x120 AB Dostawa gratis

Zachodnia myśl

Ściany wyłożone płytkami są zawsze kulminacją remontu i a odpowiedni dobór kształtu i barw sprawi, że będą idealnie prezentowały się zarówno we wnętrzach typu modern, jak i tych w klasycznych - retro. Według nas hiszpańskie i włoskie wzornictwo to podstawa trafionej kreacji, dobrego wnętrza urządzonego z gustem, zgodnego z aktualnymi trendami. Połączenie polskiej myśli i dizajnu z podejściem i doświadczeniem krajów półwyspu Iberyjskiego i Włoch to naszym zdaniem wybór idealny, by urządzić łazienkę oryginalną, spójną i praktyczną. Płytki importowane do Krakowa są jedną z głównych części oferty naszego salonu, dobierane są według konkretnych zasad. Korzystamy z rad naszych partnerów i producentów z zachodniej części Europy.

Oryginalne wzory

Wybierz odpowiedną fakturę i rozmiar - to wyzwanie, biorąc pod uwagę zakres i koszt remontu. Oferta płytek importowanych jest na tyle elastyczna, że trafimy w gust i kolorystykę najbardziej wymagającego Klienta (nie tylko z Krakowa). Tak kompleksowe podejście i wiedzę czerpiemy poprzez wyjazdy na największe targi wyposażenia łazienek, spotkania w fabrykach, szkolenia wewnętrzne i producenckie. Tutaj zyskujemy przewagę nad konkurencją, możemy pochwalić się szerszą ofertą, bardziej dopasowaną pod wymagającego, konkretnego Klienta. Oryginalność tutaj jest priorytetem, którą gwarantuje dobrze zaplanowana współpraca i zaufanie wszystkich stron: salonu, producenta i samego Klienta.

Wyobraźnia

Szersza oferta importowanych płytek plus oryginalne wzory to podstawa, by tworzyć coś bardzo profesjonalnego oraz by asortyment mocno się wyróżniał. Wzory na wyłączność, kolorowe mozaiki i duże nowoczesne płytki w stylu loft to następny z powodów, aby w Salonie Hoff ciekawie wyposażyć swoją nową łazienkę. Kreatywne pomysły hiszpańskich czy portugalskich dizajnerów bardzo dobrze przyjęły się w polskich warunkach, choć rodzimi projektanci nie pozostają w tyle. Łącząc pomysły dajemy naszym Klientom więcej możliwości kreacji i pasji, wyobraźnia łączy wszystko w praktyczną całość.

Nie czekaj, odwiedź nas!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płytek. Importowane płytki jak i te od polskich sprawdzonych producentów są podstawą naszej oferty. Specjaliści salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów! Dodatkowo zadbamy o transport zakupionych płytek i reszty towaru.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?