0
!1M1_0934

PROJEKT ZE ZŁOTYMI ELEMENTAMI METALLO NERO

Ekspozycja nr 06

Metaliczna, tajemnicza, awangardowa. Łazienka w Twoim domu może wyróżniać się niepowtarzalnym stylem!

PŁYTKI A'LA RDZA – AWANGARDOWA ARANŻACJA ŁAZIENKI

Costruire Metallo Nero to niebieskie płytki imitujące metal ozdobione rdzawymi akcentami. Matowa powierzchnia płytek posiada połyskujące przetarcia, dzięki którym ściany zyskały trójwymiarowego oblicza. Industrialne płytki Costruire Metal Nero Strong zastosowane w naszej ekspozycji łazienki z dużym lustrem są dziełem włoskiego producenta Serenissima i nawiązują do najnowszych trendów rokujących na najbliższe lata. Modne dotychczas betonowe szarości ustępują miejsca intensywnym turkusom i rdzawym rudościom, które wprowadzają do loftowych przestrzeni wyrafinowaną odżywczość. Costruire Metal Bianco zastosowane na podłodze rozjaśniły wnętrze i jeszcze bardziej podkreśliły strukturę ścian.

NOWOCZESNE PŁYTKI IMITUJĄCE METAL DO ŁAZIENKI Z DUŻYM LUSTREM

Płytki metalizowane, imitujące postarzane mury, pokryte rdzą, wyróżnia piękno skrywające się w ich niezwykłej kolorystyce i wykończeniu. Aby utrzymać nietuzinkowy klimat w aranżacji, zdecydowaliśmy się na specjalny dodatek. W łazience wyróżniającym elementem wyposażenia stało się lustro - duże i okrągłe. Z lustra wychodzi nowoczesna bateria umywalkowa podtynkowa wykonana ze stali nierdzewnej. Przy lustrze stanęła także umywalka nablatowa o płaskim dnie i szerokim, owalnym kształcie. Wnętrze przełamują dodatki – nowoczesna lampa wisząca Aldex Bloom Multicolor i pionowy, industrialny grzejnik.

Szukasz pomysłu na modne zaaranżowanie Twojej łazienki? Wizualizacje, które przygotowują nasi Projektanci, uwzględniają preferencje i gusta Klientów. Dzięki temu wszystkie nasze projekty łazienek są niepowtarzalne. Umów się na darmową* wizualizacje łazienki 3D z Projektantem HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się łazienką METALLO NERO na żywo!

Zobacz na planie Salonu >


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?