Promocja Odbierz 150 zł za 1000 zł

Tylko do 31 maja 2021!
  • Za każde wydane 1000 zł otrzymasz kupon rabatowy o wartości 150 zł na kolejne zakupy.
  • Za każde wydane 10 tys. zł otrzymasz dodatkowy kupon rabatowy o wartości 500 zł.

Akcja obowiązuje w salonie stacjonarnym oraz sklepie internetowym. Zobacz Regulamin>

Zaplanuj wizytę w salonie HOFF
Kupuj online w HOFF
Aby otrzymać kupon rabatowy w sklepie internetowym udziel zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej. W sklepie internetowym wartości kuponów są kumulowane w kody rabatowe o nominałach będących wielokrotnością kwoty 150 zł. 


REGULAMIN PROMOCJI ODBIERZ 150 ZŁ  ZA 1000 ZŁ W OKRESIE 4 - 31.05.2021

 
A. W SALONIE STACJONARNYM  


1. Organizatorem promocji handlowej [zwanej dalej Promocją] jest HEBAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (30-694) przy ul. Kosocickiej 7, NIP 6790083459.
2. Promocja trwa od 4 do 31 maja 2021 r. w Salonie HOFF przy ul. Kosocickiej 7.
3. Zasady Promocji w niniejszym Regulaminie nie dotyczą sklepu internetowego SALONYHOFF.PL. Zasady Promocji obowiązujące w sklepie internetowym uregulowane są odrębnym Regulaminem, dostępnym w serwisie salonyhoff.pl.
4. Zasady Promocji:
4.1. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna, która dokona zakupów w Salonie HOFF w okresie trwania Promocji i spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie. Za dokonanie zakupu uważa się również złożenie zamówienia wraz z uiszczeniem przedpłaty całości ceny.
4.2.Za każde 1.000,00 zł (jeden tysiąc złotych) wydatkowane na zakupy w Salonie HOFF Uczestnik ma prawo otrzymać kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w Salonie HOFF w wysokości 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych). Przykład: (I) zakupy za 950 zł – kupon nie przysługuje; (II) zakupy za 1230 zł – przysługuje 1 kupon; (III) zakupy za 2500 zł – przysługują 2 kupony. Za każde 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych) wydatkowane na zakupy w Salonie HOFF Uczestnik ma prawo otrzymać dodatkowy kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w Salonie HOFF w wysokości 500,00 zł (pięćset złotych). Nie podlega rozliczeniu na kupony cena montażu (wg. kalkulacji) wynikająca z zakupu drzwi, podłóg i kabin prysznicowych wraz z usługą montażu oraz usługa wizualizacji i transportu.
4.3.Kupony promocyjne* nie łączą się z innymi promocjami okresowymi ( np. „ Soboty bez Vat-u”).
4.4.Kupon promocyjny* wydawany jest w Dziale Obsługi Klienta w Salonie HOFF (w przypadku zamówień przez telefon lub email Kupon wysyłany jest z dostawą towarów) na podstawie faktury dokumentującej zakupy i zapłatę w wysokości 100% wartości faktury (gotówką lub kartą płatniczą), na których to zostanie zamieszczona adnotacja o wydaniu kuponu. Kupony nie są wydawane w sytuacji gdy towar został zakupiony z rabatem bądź z wyprzedaży (outlet), zakupy takie nie uczestniczą w Promocji. Wartości faktur zakupowych wystawionych na Uczestnika w okresie trwania Promocji nie podlegają łączeniu.
4.5.Kupon promocyjny* nie jest wydawany na podstawie innych kuponów, co oznacza, że przy zakupach np. za 7 kuponów nie jest wydawany 1 kupon .
4.6.Kupon promocyjny ważny jest do dnia 20 lipca 2021r. Po upływie tego terminu prawo Uczestnika do wykorzystania kuponu wygasa.
4.7.Kupon promocyjny nie podlega wymianie na środki pieniężne, a także nie jest wydawana z niego reszta. Prawo do uzyskania rabatu w zamian za kupon nie jest zbywalne i nie stanowi ekwiwalentu pieniądza.
4.8.Kupon promocyjny może być wykorzystany wyłącznie na zakup towarów z oferty Salonu HOFF. Nie można go wykorzystać na zakupy z usługą montażu ( drzwi , podłogi , kabiny prysznicowe), wizualizację oraz transport i wnoszenie .
4.9.Zamiana kuponu na rabat realizowana jest poprzez jego zwrot w kasie Salonu HOFF, po wcześniejszym zgłoszeniu Sprzedawcy zamiaru użycia kuponu. Kupony wysyłane w sprzedaży internetowej w serwisie SALONYHOFF.PL drogą milową nie mogą być realizowane w salonie stacjonarnym. Kupony w formie papierowej nie mogą być realizowane w sprzedaży internetowej w serwisie SALONYHOFF.PL
4.10. Uczestnik składający zamówienie indywidualne może wykorzystać kupon rabatowy dopiero przy ostatecznej realizacji zamówienia (przy fakturze końcowej).
4.11. Wykorzystanie kuponu (kuponów) w celu uzyskania rabatu na towar (towary) o cenie równej lub mniejszej niż suma przedstawionych kuponów (150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych) bądź wielokrotność) uprawnia do uzyskania rabatu w kwocie, która obniży cenę towaru dla każdej z poszczególnych sztuk towaru do ceny nie mniejszej niż 1 grosz (jeden grosz).
4.12. Towary, przy zapłacie za które wykorzystano kupon (kupony) promocyjny nie podlegają zwrotom. Dopuszcza się jedynie wymianę na towar o co najmniej tej samej wartości. Zapis ten nie dotyczy sytuacji gdy towar jest reklamowany jako niezgodny z umową bądź w ramach gwarancji lub rękojmi. W przypadku reklamacji, polegającej na zwrocie towaru, Klientowi zwracana jest w gotówce kwota, którą zapłacił, natomiast rabat udzielony w zamian za kupony okazane przy zakupie reklamowanego towaru Klient jest uprawniony wykorzystać przy dokonywaniu kolejnych zakupów.
Definicje:
*Kupon promocyjny – oznacza kupon uprawniający okaziciela do uzyskania rabatu w kwocie 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych) dla zakupów od 1000 zł (jeden tysiąc złotych), bądź w kwocie 500 zł (pięćset złotych) dla zakupów od 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych), z zastrzeżeniem pkt 4.10

B. W SKLEPIE INTERNETOWYM
Warunkiem uczestnictwa Klienta w promocji w tym kanale sprzedaży jest udzielenie przy rejestracji w serwisie SALONYHOFF.PL zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej (newslettera).

1. Organizatorem promocji handlowej [zwanej dalej Promocją] jest HEBAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (30-694) przy ul. Kosocickiej 7, NIP 6790083459.
2. Promocja trwa od 4 do 31 maja 2021 r. w serwisie internetowym SALONYHOFF.PL.
3. Zasady Promocji w niniejszym Regulaminie nie dotyczą sklepu stacjonarnego, sprzedaży telefonicznej oraz mailowej. Zasady Promocji obowiązujące w sklepie stacjonarnym uregulowane są odrębnym Regulaminem, dostępnym w serwisie salonyhoff.pl i w Salonie HOFF.
4. Zasady Promocji:
4.1. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna (zwana dalej Klientem), która dokona zakupów w serwisie internetowym SALONYHOFF.PL w okresie trwania Promocji i spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie. Za dokonanie zakupu uważa się złożenie zamówienia wraz z uiszczeniem całości ceny.
4.2. Warunkiem uczestnictwa Klienta w promocji jest udzielenie przy rejestracji w serwisie SALONYHOFF.PL zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Heban Sp. z o. o. Sp.k. w celu przesyłania informacji handlowej (newslettera)
4.3.Za każde 1.000,00 zł (jeden tysiąc złotych) wydatkowane na zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL Uczestnik ma prawo otrzymać kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL w wysokości 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych). Przykład: (I) zakupy za 950 zł – kupon nie przysługuje; (II) zakupy za 1230 zł – przysługuje 1 kupon o wartości 150 zł; (III) zakupy za 2500 zł – przysługuje kupon o wartości 300 zł. Za każde 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych) wydatkowane na zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL Uczestnik ma prawo otrzymać dodatkowy kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL w wysokości 500,00 zł (pięćset złotych).
4.4.Kupon promocyjny* w postaci kodu alfanumerycznego wysyłany będzie do 21 dni od daty dostawy towaru, emailem na konto Klienta, na podstawie faktury (lub paragonu) dokumentującej zakupy i zapłatę w wysokości 100% wartości faktury. Wartości faktur zakupowych wystawionych na Uczestnika w okresie trwania Promocji nie podlegają łączeniu.
4.5. Można zrealizować maksymalnie jeden kupon przy jednej transakcji.
4.6. Kupon jest jednorazowego użytku i po użyciu deaktywuje się.
4.7. Kupon promocyjny ważny jest do dnia 20 lipca 2021 r. Po upływie tego terminu prawo Uczestnika do wykorzystania kuponu wygasa.
4.8.Kupon promocyjny nie podlega wymianie na środki pieniężne, a także nie jest wydawana z niego reszta. Prawo do uzyskania rabatu w zamian za kupon nie jest zbywalne i nie stanowi ekwiwalentu pieniądza.
4.9.Kupon promocyjny przesłany za zakupy internetowe w serwisie SALONYHOFF.PL może być wykorzystany wyłącznie na zakup towarów z oferty tego serwisu internetowego. Nie można kuponu wykorzystać na zakupy w salonie stacjonarnym HOFF, przy zamówieniach telefonicznych i e-mailowych.
4.10.Zamiana kuponu na rabat realizowana jest poprzez jego wpisanie w odpowiednie pole w sekcji kasowej serwisu SALONYHOFF.PL.
4.11. Wykorzystanie kuponu w celu uzyskania rabatu na towar (towary) o cenie równej lub mniejszej niż wartość użytego kuponu (np. 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych)) uprawnia do uzyskania rabatu w kwocie, która obniży cenę towaru dla każdej z poszczególnych sztuk towaru do ceny nie mniejszej niż 1 grosz (jeden grosz).
4.12. W przypadku użycia kuponu przez Klienta i zwrotów kupionych produktów lub reklamacji, polegającej na zwrocie towaru, Klientowi zwracana jest w kwota, którą zapłacił, natomiast rabat udzielony w zamian za kupon użyty przy zakupie reklamowanego towaru Klient jest uprawniony wykorzystać przy dokonywaniu kolejnych zakupów. Klient otrzyma w takim wypadku kolejny kod alfanumeryczny o wartości i czasie trwania takim samym co pierwotnie otrzymany kupon.
Definicje:
*Kupon promocyjny – oznacza kupon uprawniający okaziciela do uzyskania rabatu w kwocie 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych) lub jej wielokrotności dla zakupów od 1000 zł (tysiąc złotych), bądź w kwocie 500 zł (pięćset złotych) dla zakupów od 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych).


Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?