0

Promocja Odbierz 150 zł za 1000 zł

Tylko do 31 maja 2022!
  • Za każde wydane 1000 zł otrzymasz kupon rabatowy o wartości 150 zł na kolejne zakupy.
  • Za każde wydane 10 tys. zł otrzymasz dodatkowy kupon rabatowy o wartości 500 zł.

Akcja obowiązuje w salonie stacjonarnym oraz sklepie internetowym. Zobacz Regulamin>

Zaplanuj wizytę w salonie HOFF
Kupuj online w HOFF
Aby otrzymać kupon rabatowy w sklepie internetowym udziel zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej. W sklepie internetowym wartości kuponów są kumulowane w kody rabatowe o nominałach będących wielokrotnością kwoty 150 zł. 


REGULAMIN PROMOCJI ODBIERZ 150 ZŁ  ZA 1000 ZŁ W OKRESIE 2 - 31.05.2022

 
A. W SALONIE STACJONARNYM  

1. Organizatorem promocji handlowej [zwanej dalej Promocją] jest HEBAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (30-694) przy ul. Kosocickiej 7, NIP 6790083459.
2. Promocja trwa od 2 do 31 maja 2022 r. w Salonie HOFF przy ul. Kosocickiej 7.
3. Zasady Promocji w niniejszym Regulaminie nie dotyczą sklepu internetowego SALONYHOFF.PL. Zasady Promocji obowiązujące w sklepie internetowym uregulowane są odrębnym Regulaminem, dostępnym w serwisie salonyhoff.pl.
4. Zasady Promocji:
4.1. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna, która dokona zakupów w Salonie HOFF w okresie trwania Promocji i spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie. Za dokonanie zakupu uważa się również złożenie zamówienia wraz z uiszczeniem przedpłaty całości ceny.
4.2.Za każde 1.000,00 zł (jeden tysiąc złotych) wydatkowane na zakupy w Salonie HOFF Uczestnik ma prawo otrzymać kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w Salonie HOFF w wysokości 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych). Przykład: (I) zakupy za 950 zł – kupon nie przysługuje; (II) zakupy za 1230 zł – przysługuje 1 kupon; (III) zakupy za 2500 zł – przysługują 2 kupony. Za każde 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych) wydatkowane na zakupy w Salonie HOFF Uczestnik ma prawo otrzymać dodatkowy kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w Salonie HOFF w wysokości 500,00 zł (pięćset złotych). Nie podlega rozliczeniu na kupony cena montażu (wg. kalkulacji) wynikająca z zakupu drzwi, podłóg i kabin prysznicowych wraz z usługą montażu oraz usługa wizualizacji i transportu.
4.3.Kupony promocyjne* nie łączą się z innymi promocjami okresowymi ( np. „ Soboty bez Vat-u”).
4.4.Kupon promocyjny* wydawany jest w Dziale Obsługi Klienta w Salonie HOFF (w przypadku zamówień przez telefon lub email Kupon wysyłany jest z dostawą towarów) na podstawie faktury dokumentującej zakupy i zapłatę w wysokości 100% wartości faktury (gotówką lub kartą płatniczą), na których to zostanie zamieszczona adnotacja o wydaniu kuponu. Kupony nie są wydawane w sytuacji gdy towar został zakupiony z rabatem bądź z wyprzedaży (outlet), zakupy takie nie uczestniczą w Promocji. Wartości faktur zakupowych wystawionych na Uczestnika w okresie trwania Promocji nie podlegają łączeniu.
4.5.Kupon promocyjny* nie jest wydawany na podstawie innych kuponów, co oznacza, że przy zakupach np. za 7 kuponów nie jest wydawany 1 kupon .
4.6.Kupon promocyjny ważny jest do dnia 20 lipca 2022r. Po upływie tego terminu prawo Uczestnika do wykorzystania kuponu wygasa.
4.7.Kupon promocyjny nie podlega wymianie na środki pieniężne, a także nie jest wydawana z niego reszta. Prawo do uzyskania rabatu w zamian za kupon nie jest zbywalne i nie stanowi ekwiwalentu pieniądza.
4.8.Kupon promocyjny może być wykorzystany wyłącznie na zakup towarów z oferty Salonu HOFF. Nie można go wykorzystać na zakupy z usługą montażu ( drzwi , podłogi , kabiny prysznicowe), wizualizację oraz transport i wnoszenie .
4.9.Zamiana kuponu na rabat realizowana jest poprzez jego zwrot w kasie Salonu HOFF, po wcześniejszym zgłoszeniu Sprzedawcy zamiaru użycia kuponu. Kupony wysyłane w sprzedaży internetowej w serwisie SALONYHOFF.PL drogą milową nie mogą być realizowane w salonie stacjonarnym. Kupony w formie papierowej nie mogą być realizowane w sprzedaży internetowej w serwisie SALONYHOFF.PL
4.10. Uczestnik składający zamówienie indywidualne może wykorzystać kupon rabatowy dopiero przy ostatecznej realizacji zamówienia (przy fakturze końcowej).
4.11. Wykorzystanie kuponu (kuponów) w celu uzyskania rabatu na towar (towary) o cenie równej lub mniejszej niż suma przedstawionych kuponów (150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych) bądź wielokrotność) uprawnia do uzyskania rabatu w kwocie, która obniży cenę towaru dla każdej z poszczególnych sztuk towaru do ceny nie mniejszej niż 1 grosz (jeden grosz).
4.12. Towary, przy zapłacie za które wykorzystano kupon (kupony) promocyjny nie podlegają zwrotom ani wymianie. Zapis ten nie dotyczy sytuacji gdy towar jest reklamowany jako niezgodny z umową bądź w ramach gwarancji lub rękojmi. W przypadku reklamacji, polegającej na zwrocie towaru, Klientowi zwracana jest w gotówce kwota, którą zapłacił, natomiast rabat udzielony w zamian za kupony okazane przy zakupie reklamowanego towaru Klient jest uprawniony wykorzystać przy dokonywaniu kolejnych zakupów.
Definicje:
*Kupon promocyjny – oznacza kupon uprawniający okaziciela do uzyskania rabatu w kwocie 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych) dla zakupów od 1000 zł (jeden tysiąc złotych), bądź w kwocie 500 zł (pięćset złotych) dla zakupów od 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych), z zastrzeżeniem pkt 4.10

B. W SKLEPIE INTERNETOWYM

Kupon promocyjny w postaci kodu alfanumerycznego wysyłany będzie do 21 dni od daty dostawy towaru, emailem na konto Klienta. Kupony nie łączą się z innymi promocjami okresowymi np. „ Rabat 10% na wszystkie produkty”.

Warunkiem uczestnictwa Klienta w promocji w tym kanale sprzedaży jest udzielenie przy rejestracji w serwisie SALONYHOFF.PL zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej.

1. Organizatorem promocji handlowej [zwanej dalej Promocją] jest HEBAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (30-694) przy ul. Kosocickiej 7, NIP 6790083459.
2. Promocja trwa od 2 do 31 maja 2022 r. w serwisie internetowym SALONYHOFF.PL.
3. Zasady Promocji w niniejszym Regulaminie nie dotyczą sklepu stacjonarnego, sprzedaży telefonicznej oraz mailowej. Zasady Promocji obowiązujące w sklepie stacjonarnym uregulowane są odrębnym Regulaminem, dostępnym w serwisie salonyhoff.pl i w Salonie HOFF.
4. Zasady Promocji:
4.1. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna (zwana dalej Klientem), która dokona zakupów w serwisie internetowym SALONYHOFF.PL w okresie trwania Promocji i spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie. Za dokonanie zakupu uważa się złożenie zamówienia wraz z uiszczeniem całości ceny.
4.2. Warunkiem uczestnictwa Klienta w promocji jest udzielenie przy rejestracji w serwisie SALONYHOFF.PL zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Heban Sp. z o. o. Sp.k. w celu przesyłania informacji handlowej (newslettera)
4.3.Za każde 1.000,00 zł (jeden tysiąc złotych) wydatkowane na zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL Uczestnik ma prawo otrzymać kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL w wysokości 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych). Przykład: (I) zakupy za 950 zł – kupon nie przysługuje; (II) zakupy za 1230 zł – przysługuje 1 kupon o wartości 150 zł; (III) zakupy za 2500 zł – przysługuje kupon o wartości 300 zł. Za każde 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych) wydatkowane na zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL Uczestnik ma prawo otrzymać dodatkowy kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na kolejne zakupy w serwisie SALONYHOFF.PL w wysokości 500,00 zł (pięćset złotych).
4.4.Kupon promocyjny* w postaci kodu alfanumerycznego wysyłany będzie do 21 dni od daty dostawy towaru, emailem na konto Klienta, na podstawie faktury (lub paragonu) dokumentującej zakupy i zapłatę w wysokości 100% wartości faktury. Wartości faktur zakupowych wystawionych na Uczestnika w okresie trwania Promocji nie podlegają łączeniu.
4.5. Można zrealizować maksymalnie jeden kupon przy jednej transakcji.
4.6. Kupon jest jednorazowego użytku i po użyciu deaktywuje się.
4.7. Kupon promocyjny ważny jest do dnia 20 lipca 2022 r. Po upływie tego terminu prawo Uczestnika do wykorzystania kuponu wygasa.
4.8.Kupony promocyjne nie będą wydawane w czasie trwania i nie łączą się z innymi promocjami okresowymi np. „ Rabat 10% na wszystkie produkty”.
4.9.Kupon promocyjny nie podlega wymianie na środki pieniężne, a także nie jest wydawana z niego reszta. Prawo do uzyskania rabatu w zamian za kupon nie jest zbywalne i nie stanowi ekwiwalentu pieniądza.
4.10.Kupon promocyjny przesłany za zakupy internetowe w serwisie SALONYHOFF.PL może być wykorzystany wyłącznie na zakup towarów z oferty tego serwisu internetowego. Nie można kuponu wykorzystać na zakupy w salonie stacjonarnym HOFF, przy zamówieniach telefonicznych i e-mailowych.
4.11.Zamiana kuponu na rabat realizowana jest poprzez jego wpisanie w odpowiednie pole w sekcji kasowej serwisu SALONYHOFF.PL.
4.12. Wykorzystanie kuponu w celu uzyskania rabatu na towar (towary) o cenie równej lub mniejszej niż wartość użytego kuponu (np. 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych)) uprawnia do uzyskania rabatu w kwocie, która obniży cenę towaru dla każdej z poszczególnych sztuk towaru do ceny nie mniejszej niż 1 grosz (jeden grosz).
4.13. W przypadku użycia kuponu przez Klienta i zwrotów kupionych produktów lub reklamacji, polegającej na zwrocie towaru, Klientowi zwracana jest w kwota, którą zapłacił, natomiast rabat udzielony w zamian za kupon użyty przy zakupie reklamowanego towaru Klient jest uprawniony wykorzystać przy dokonywaniu kolejnych zakupów. Klient otrzyma w takim wypadku kolejny kod alfanumeryczny o wartości i czasie trwania takim samym co pierwotnie otrzymany kupon.
Definicje:
*Kupon promocyjny – oznacza kupon uprawniający okaziciela do uzyskania rabatu w kwocie 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych) lub jej wielokrotności dla zakupów od 1000 zł (tysiąc złotych), bądź w kwocie 500 zł (pięćset złotych) dla zakupów od 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych).


Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?