Promocja

Rabat 15% na wszystkie
produkty w dniach
od 19 do 24 lipca

Promocja nie dotyczy outletu i wyprzedaży.


Regulamin promocji 

 1. Organizatorem promocji handlowej (zwanej dalej „Promocją”) jest HEBAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Kosocickiej 7, 30-694 Kraków.
 2. Promocja trwa od 19.07.2021 do 24.07.2021 roku. Promocja dotyczy zamówień złożonych w tym okresie. 
 3. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna (zwana dalej Klientem), która dokona zakupów w Salonie HOFF lub w sklepie internetowym salonyhoff.pl w okresie trwania Promocji i spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie.
 4. W salonie HOFF rabat 15% udzielany jest na wszystkie produkty z wyjątkiem produktów Outletu HOFF oraz produktów oznaczonych etykietą "Wyprzedaż". Rabat naliczany jest od ceny znajdującej się przy produkcie lub w przypadku produktów, które nie są wyeksponowane w Salonie, od ceny katalogowej.
 5. W serwisie internetowym SALONYHOFF.PL obowiązują szczególne zasady promocji inne niż w Salonie stacjonarnym. Rabat jest uwzględniony w uwidocznionej na stronie internetowej cenie promocyjnej produktu.
 6. Zwroty produktów zakupionych w Promocji w Salonie oraz w serwisie SALONYHOFF.PL realizowane są na standardowych zasadach, które reguluje odrębny regulamin.
 7. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami, m. in. z karty HOFF PROFIT oraz z kuponami rabatowymi o nominale 150 lub 500 zł.
 8. Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna :
  • W salonie sprzedaży,
  • Na stronie internetowej salonu Hoff
 9. Wzięcie udziału w Promocji jest jednoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem i jego akceptacją.
 10. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Promocji „15% na wszystkie produkty ”
Przejdź do strony głównej>

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?