0

Rain Krotos od marki Excellent. Przełącz się na nowe

Dodano:2020-08-25
Kategorie:BLOG

Autorka wpisu: Zosia Maj

Rain Krotos od marki Excellent - przełącz się na nowe

Popularna kolekcja prysznicowa Krotos marki Excellent właśnie została wzbogacona o nowoczesny zestaw Rain Krotos w natynkowym wydaniu. Zobacz, jakie zalety posiada zestaw prysznicowy z przyciskami i do jakiej łazienki będzie pasować najlepiej!

Najlepsze rozwiązania są najprostsze

Wyposażenie do łazienki powinno być przyjemne w obsłudze, intuicyjne i bezproblemowe. Szczególnie tyczy się to armatury, od której wymagamy, by była poręczna, niezawodna i komfortowa w użytku. O tych cechach musisz pamiętać podczas wyboru baterii pod prysznic. Poznaj nowoczesny zestaw natryskowy Rain Krotos i przekonaj się, jak łatwy i wygodny w obsłudze może być Twój prysznic.

Łatwe sterowanie

Prysznic sterowany przyciskami? To jeden z większych atutów zestawu Krotos! Obecna w nim technologia Easy-Click pozwala sterować natryskiem między deszczownicą, a słuchawką prysznicową jednym kliknięciem. Wszystko to odbywa się przy użyciu dwóch poręcznych przycisków. Jeden przycisk odpowiada za uruchomienie strumienia z deszczownicy, a drugi za przełączenie natrysku na słuchawkę prysznicową. Obok przycisków znajduje się wygodne pokrętło służące do regulacji temperatury wody. Technologia Easy-Click jest zarówno dostępna w wersjach podtynkowych, jak i natynkowych, a jej największą zaletą jest łatwość i intuicyjność przełączania między odbiornikami wody.


Przyjemny strumień wody

To, czy kąpiele prysznicowe będą przyjemne, w dużej mierze zależy od doświadczenia. Choć zakup baterii nie jest opatrzony wcześniejszym testowaniem produktu, z łatwością można zdefiniować swoje potrzeby i oczekiwania na bazie własnych preferencji. Jeśli jesteś zwolennikiem delikatnego, równomiernego strumienia wody, zestaw Excellent to Ci zapewni. Dzięki obecnej w deszczownicy funkcji Rain Krotos, użytkownik otrzymuje komfort przyjemnego strumienia wody przypominającego kąpiel w deszczu. Takie rozwiązanie z pewnością docenią osoby lubiące zaznawać chwile relaksu. Ale nie tylko. Spokojny strumień z zestawu Krotos na pewno docenią też rodzice, którzy chcą wykonywać przyjemną kąpiel własnym dzieciom. Praktyczny rozmiar deszczownicy 30x20 cm pozwoli otulić całe ciało ciepłym strumieniem wody dostarczając przy tym przyjemnych rytuałów kąpielowych każdego dnia.


Ulubione kosmetyki pod ręką

Zestaw prysznicowy Rain Krotos został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczać użytkownikowi pod prysznicem komfort sięgania po ulubione kosmetyki i akcesoria. Wszystko to za sprawą zintegrowanej z baterią powierzchnią odkładczą, która mierzy aż 35,5 cm szerokości. W praktyce oznacza to, że zyskujemy naprawdę sporo miejsca na postawienie ulubionych kosmetyków na wyciągnięcie ręki. To niweluje konieczność schylania się po produkty, jeśli jedynym wolnym miejscem na ich postawienie pod prysznicem jest brodzik. Nie każdy bowiem ma możliwość stworzenia wnęki wewnątrz prysznica, a doczepiane specjalne półki nie zawsze stanowią estetyczne rozwiązanie. W przypadku zestawu Rain Krotos Excellent zyskujemy wygodę i estetykę w jednym.


Wygodna regulacja drążka

Możliwość dopasowania wysokości deszczownicy to kolejna bardzo duża zaleta zestawu prysznicowego Rain Krotos. Jeśli domownicy znacząco różnią się między sobą wzrostem, to z pewnością będą chcieli mieć możliwość dopasowania wysokości natrysku nad głową. Wysokość deszczownicy wpływa w końcu zarówno na swobodę ruchu rąk pod samym natryskiem, jak i odczuwanie siły i temperatury strumienia wody. Regulacja wysokości drążka w zestawie Rain Krotos oscyluje w zakresie od 71 do 131 cm. To czyni ten zestaw praktycznym i „elastycznym” elementem wyposażenia łazienki, ponieważ pozwala dopasować go zarówno do siebie, jak i strefy prysznicowej.


Produkty Excellent w Salonie HOFF

Jesteś na etapie wykańczania swojej łazienki? Szukasz kompletu armatury, ale potrzebujesz więcej inspiracji? Poznaj produkty Excellent z naszej oferty. W Salonie HOFF oferujemy asortyment tej znanej marki, dzięki której w pełni wyposażysz swoją łazienkę. Excellent to grzejniki, umywalki, wanny, baterie i wiele innych produktów, a wszystko to w modnym wydaniu odpowiadającym na współczesne trendy.

 

Zobacz powiązane artykuły

Jakie problemy rozwiążą łazienki przyszłości? Co wpłynie na zmiany w łazienkach? Przeczytaj!
Do tej pory, kolor, kształt czy rozmiar płytek ceramicznych wystarczał do stworzenia niebanalnej aranżacji łazienki. Od kilku sezonów spektrum możliwości poszerza faktura.
Jakie nowości pojawiły się na rynku ceramiki łazienkowej? Jakie zmiany nas czekają?
Designerska i funkcjonalna łazienka, zamknięta w zaledwie kilku metrach kwadratowych...

 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?