0

Salon HOFF i Tikkurila zapraszają do Krakowa!

Dodano:2019-06-24
Kategorie:BLOG

Autorka wpisu: Zosia Maj


Planujesz malowanie i nie wiesz, jakie kolory wybrać? Wybór właściwego odcienia farby nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego przychodzimy Ci z pomocą i oferujemy wparcie profesjonalisty.

Przyjdź do Salonu HOFF i skorzystaj z bezpłatnej porady designerów TIKKURILA! Czekać na Ciebie będą fachowcy zaopatrzeni w przydatne materiały kolorystyczne. Katalogi, broszury i magazyny wnętrzarskie to materiały, które pozwolą Ci odszukać swoją doskonałą inspirację. Ale nie obawiaj się – zapoznasz się z nimi przy wsparciu designera, który na bazie Twoich potrzeb pokaże Ci to, czego potrzebujesz. Pomocne w odnalezieniu kolorów mogą okazać się zdjęcia pomieszczenia, które chcesz poddać metamorfozie. Przygotuj je i przynieś ze sobą na spotkanie.

Po zakończonej rozmowie otrzymasz garść porad, katalog Inspiracji Tikkurila, notatkę z zaproponowanymi kolorami, a także skorzystasz z możliwości zakupienia testera koloru i samodzielnego wypróbowania proponowanego odcienia. Przyjdź i odszukaj swój wymarzony kolor!

> Czekamy na Ciebie w Krakowie w Salonie HOFF, w piątek 28 czerwca.
ZAPRASZAMY!

 
> Sprawdź inne artykuły na naszym blogu!

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?