0
aranżacja łazienki shapes stripes teak

SHAPES STRIPES TEAK

Shapes Stripes Teak to trójwymiarowa kolekcja płytek ściennych imitujących drewno teakowe.

Trójwymiarowy wzór inaturalna kolorystyka. To cechy, które sprawiają, że płytki drewnopodobne Shapes Stripes Teak do złudzenia przypominają naturalną deskę teakową. Teczyna sama w sobie kojarzona jest z wysoką trwałością i odpornością na działanie wody. Z uwagi na jej występowanie głównie na terenach Azji, przywołuje na myśl ciepło i egzotykę. Z drewna teakowego produkowane są deski na podłogi i ściany narażone na działanie wilgoci. To także materiał chętnie wykorzystywany do produkcji luksusowych mebli łazienkowych. I choć prezentujemy serię płytek imitujących to drewno, to jednak efekt naturalności jest zdumiewający.

Zainspirowani drewnem teakowym i współczesnymi trendami stworzyliśmy projekt łazienki w stylu industrialnym. Kabina prysznicowa, czarny profil, czarne akcenty, płytki imitujące beton i szara mozaika – to kwintesencja loft łazienki. Czarny grzejnik łazienkowy pionowy stylowo wybił się na tle ściany drewnopodobnej. Kabina walk in Radaway to ścianka prysznicowa z czarnymi szprosami, które powstały przy użyciu farby ceramicznej. Umywalka nablatowa z czarnym panelem to oryginalna propozycja od Marmorin. Czarny zestaw prysznicowy podtynkowy idealnie spomponował się z kabiną prysznicową. Mozaika i płytki betonopodobne lappato to swoisty rdzeń industrialnego klimatu naszej aranżacji.

Szara łazienka z czarnymi dodatkami i płytkami drewnopodobnymi jest tym, czego pragniesz w swoim domu? Naszą pasją jest projektowanie łazienek. Kraków, Salon HOFF to miejsce, w którym przy zakupie płytek ceramicznych wykonujemy wizualizację łazienki gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Plytka Podłogowa Corten Blanco 60x120 TAU DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Bateria Umywalkowa Podtynkowa FUTURO 652020/CZAR Giulini Giovanni DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Zestaw Natryskowy Podtynkowy Futuro 30 Czarny 65ZES30 Giulini Giovanni DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?