Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

aranżacja łazienki shine pearl

SHINE PEARL

Projekt Shine Pearl nawiązuje do współczesnych trendów łazienkowych. Świadczą o tym płytki 3D, obecne we wnętrzu szarości (płytki imitujące beton), a także szyba nawannowa, która posiada czarne profile. Jakie jeszcze trendy łazienkowe uwzględnia projekt łazienki Shine Pearl?

Szafka umywalkowa z ukrytymi uchwytami w nowoczesnym stylu wyposażona jest w cichy domyk. Jej blat imituje drewniane wykończenie charakterystyczne dla modnych łazienek. Precyzyjnie odzwierciedlone wzornictwo drewnianych słojów sprawia, że blat dodaje wnętrzu szlachetnego wyglądu. Umywalka nablatowa również zaliczana jest do łazienkowych trendów. I oczywiście połączenie kontrastowych kolorów – biel przełamana ciemnografitową szarością. Kolorystyczny kontrast ubogacają białe płytki 3D i grafitowa mozaika.

Płytki 3D w aranżacji Shine Pearl imitują fale lub, jak kto woli – liście (wszystko to kwestia wyobraźni). Ten delikatny motyw stylowo dekoruje łazienkę i przemyca do niej nieco artystycznego oblicza. Grafitowa mozaika o geometrycznym kształcie (widoczna we wnęce nad umywalką) pozwoliła nam nawiązać do ciemnej części łazienki i sprawiła, że wnętrze wygląda bardziej dynamicznie. Zarówno lustro łazienkowe, jak i drzwi nawannowe, posiadają czarną ramkę. Lustro łazienkowe z oświetleniem LED (Logan Dubiel Vitrum) to atut tej łazienki. Pokazuje, że można zastosować lustro LED w łazience bez szkody dla panującego w niej stylu. W lewej części łazienki stoi wanna zabudowana Oceana Slim od Excellent. Dzięki temu, że okalają ją płytki imitujące beton, to obecna obok szafka umywalkowa w grafitowym kolorze (komoda Look, Elita), stworzyła z nią spójną, harmonijną całość. W przypadku armatury zdecydowaliśmy się na prostą, chromowaną elegancję. Bateria umywalkowa wysoka i bateria wannowa pochodzą z kolekcji MZ Expo i są dziełem producenta Trend.

Spodobała Ci się nasza aranżacja uwzględniająca trendy łazienkowe? Chcesz na własne oczy przekonać się, że łączenie różnorodnych motywów we wnętrzu może wyglądać stylowo i modnie? Umów się na wizualizacje łazienki 3D z architektem HOFF, który przygotuje dla Ciebie wnętrze zgodne z Twoimi wyobrażeniami.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się projektem łazienki SHINE PEARL na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?