Baterie umywalkowe

Bateria Umywalkowa Wysoka Minimax S A41990EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Futuro 6539 Giulini Giovanni Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Stile Wysoka 500244 Armando Vicario Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Essence M 23462001 Grohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Wysoka SuitU A4246926EXP Vitra Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Essence XL 32901001 Grohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Talis E 240  71716000 Hansgrohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa QLine A40775EXP Vitra Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa P/T Elem. Zew. Nest A42240EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Nest A42300EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Wysoka Spike 6814 Demm Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Minimax S A41984EXP Vitra Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Flo S A41936EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Solid S A42440EXP Vitra Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Essence New S 23590001 Grohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Keria Chrom AREX.2.001CR Excellent Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Keria AREX.2002CR Excellent Dostawa gratisNasi producenci, z którymi współpracujemy na co dzień mocno stawiają na kreatywne wzornictwo a projektanci bazują na szerokiej wiedzy zdobywanej latami, uzupełnianej częstymi szkoleniami. Prace projektowe cały czas trwają a ich tworem są nowe serie produktowe, które Kienci Salonu Hoff mogą sprawdzić, obejrzec i zakupić na miejscu w salonie - mówimy tu nie tylko o armaturze łazienkowej.
Nowe technologie i aktualne wzory armatury dają pewność stylowego urządzenia łazienki. Istotną częścią tego asortymentu są baterie łazienkowe a konkretnie armatura umywalkowa.

Baterie umywalkowe, jak i pozostałe elementy armatury łazienkowej (baterie prysznicowe czy wannowe) istotnie wpływają na wystrój całej łazienki. Warto, by były spójne z wyglądem wnętrza, ale poza kwestiami estetycznymi należy zwrócić także uwagę na aspekty praktyczne. Z baterii umywalkowych korzystamy bowiem często – nawet kilkanaście razy dziennie! Dobór idealnej baterii nie jest wcale taki łatwy, ponieważ oferta producentów jest naprawdę bogata. Ważne jest także to, jakie funkcje armatury są dla nas najistotniejsze oraz do jakiej umywalki ma ona być dopasowana.


Czy baterie stojące są bardziej popularne?

Sposób montażu to kluczowa kwestia, którą trzeba przemyśleć na samym początku i dopasować do konkretnego typu umywalki. Baterie umywalkowe dzielą się na trzy rodzaje: sztorcowe (stojące), ścienne oraz wolnostojące. Kiedyś, największą popularnością cieszyły się baterie ścienne ze znajomymi pokrętłami, lecz dziś spotykane są w bardzo niewielu kolekcjach. Powodem jest trudniejszy oraz bardziej czasochłonny montaż bądź ewentualna wymiana, więc ta kategoria armatury przeszła w dużej części do serii retro/vintage, stając się bardziej niszową jej częścią. Baterie umywalkowe stojące podłączamy do wody przy pomocy wężyków elastycznych (rzadziej rurek) przykręcanych do uprzednio zainstalowanych w ścianie zaworków. Musimy pamiętać o sotosowaniu zaworów z filtrami, wielu producentów stawia to jako warunek realizacji gwarancji w przypadku awarii. Praktyczny szczegół, który może przydać się w przyszłości.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej baterii może być naprawdę trudny. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą dobrać idealny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb! Zachęcamy także do obejrzenia oferty armatury na stronie Salonu Hoff!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji
Rodzaj regulacji
Wersja baterii
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?