0
Silikon Sanitarny CS 25 Carrara 03  280 ml CeresitDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Producent:
Ceresit

Silikon sanitarny z technologią MICROPROTECT

Nowa formuła CS 25 MICROPROTECT zawiera substancje czynne, które blokują rozwój grzybów i pleśni na 3 sposoby: minimalizują możliwość powstawania zarodników pleśni, hamują ich wzrost oraz możliwość rozprzestrzeniania się. Długotrwały efekt zapewniony jest przez ciągłe działanie substancji czynnych.


Właściwości
 Oferowany w kolorach odpowiadającym kolorom spoin Ceresit
 Zawiera substancje grzybobójcze, dzięki czemu jest odporny na pojawianie się wykwitów
 Zapewnia szczelne połączenie w miejscach, gdzie zwykłe spoiny ulegają pęknięciom
 Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - 
  Państwowego Zakładu Higieny na kontakt z wodą pitną nr HK/W/0124/01/2017.

 Wodoodporny
 Ma znakomitą przyczepność do suchych, mało nasiąkliwych podłoży 
  takich jak: szkło, szkliwione płytki ceramiczne, elementy porcelanowe, fajansowe i emaliowaneZastosowanie
Silikon Ceresit CS 25 służy do wypełniania spoin między płytkami ceramicznymi w narożach ścian i w połączeniach ścian z posadzką oraz do wypełniania szczelin między płytkami a urządzeniami sanitarnymi. Zapewnia szczelne połączenie w miejscach, gdzie zwykłe spoiny ulegają pęknięciom. Dzięki trwałej elastyczności i wodoodporności, CS 25 nadaje się do uszczelniania dylatacji przechodzących przez pomieszczenia mokre. Silikon jest przeznaczony do stosowania w łazienkach, kuchniach, toaletach, kabinach prysznicowych, a także na zewnątrz budynków.


Nowa formuła 
CS 25 MicroProtect zawiera substancje czynne, które blokują rozwój grzybów i pleśni na 3 sposoby: minimalizują możliwość powstawania zarodników pleśni, hamują ich wzrost oraz możliwość rozprzestrzeniania się. Zapewnia to długotrwałą ochronę przeciwko grzybom i pleśni, a zawarte w silikonie substancje grzybobójcze powodują, że spoiny na których nie zatrzymuje się woda pozostają czyste i lśniące.Przeznaczenie
Materiał ma znakomitą przyczepność do suchych, mało nasiąkliwych podłoży takich jak: szkło, szkliwione płytki ceramiczne, elementy porcelanowe, fajansowe i emaliowane.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Rodzaj:Silikon
Pojemność:0,28L
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:3
Kolor:Carrara
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Nie
Zakres pojemności:<1L

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?