Słuchawki prysznicowe

Wyższe wymagania Klientów i brak miejsca w domu spowodował pojawienie się nowej potrzeby wśród konsumentów produktów sanitarnych, w rzeczywistości potencjalnego ogromnego rynku, ponieważ konsumentem produktów sanitarnych jest każdy z nas. Słuchawka prysznicowa to bardzo prosty produkt koncepcyjny, ale bardzo funkcjonalny i jeden z najbardziej poszukiwanych akcesoriów na rynku, gdy wykańczasz łazienkę lub projektujesz nowe wnętrze, zyskujesz więcej miejsca w jednym z zazwyczaj najmniejszych obszarów w Twoim domu.

Na liście głównych akcesoriów do naszej nowej łazienki musi znaleźć się słuchawka prysznicowa czyli ręczny prysznic. Można zapytać: "Dlaczego słuchawka prysznicowa jest dobrym wyborem, czy to niezbędny przedmiot w łazience?" Dobre pytanie! Wystarczy pomyśleć o ręcznym prysznicu jako równoległym urządzeniu do deszczowej wylewki w zlewnie kuchennym. Standaardowa słuchawka prysznicowa jest podłączana do zaworu wodnego za pomocą węża, dzięki czemu jest mobilna i jednocześnie łatwa w czyszczeniu. Ta bardzo podstawowa funkcja zapewnia oczywistą korzyść - prysznice ręczne mogą być używane przez osoby o różnym wzroście, tak samo dobrze sprawdzi się dla dorosłych jak i dla dzieci. Prysznice ręczne mogą być używane także przez osoby siedzące, na stołku lub na wózku inwalidzkim – to bardzo rozszerza możliwości stosowania tego rodzaju prysznica. Strumień wody pozwala osobie trzymającej słuchawkę prysznicową kierować wodę bliżej lub dalej od ciała – czego nie jesteśmy w stanie zrobić korzystając z deszczownicy sufitowej lub ściennej. Wiele pryszniców ręcznych ma wybór trybów strumienia wody: od silnego, mocnego strumienia pod większym ciśnieniem do lekkiego, kropelkowego natrysku – każdy z nas ma inne preferencje dotyczące mycia pod prysznicem, więc każdy znajdzie swoją ulubioną opcję, dzięki czemu zwykły prysznic może być czymś bardziej wyjątkowym i relaksującym. Słuchawka prysznicowa z wężem jest więc dość optymalnym i funkcjonalnym wyborem podczas urządzania naszej nowej łazienki lub jej remontu.

Salon Hoff właśnie dlatego stawia na funkcje ręcznęgo prysznica, na praktyczność popularnej słuchawki prysznicowej. Z tego też powodu zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań armatury, ceramiki i glazury.

 

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?