0

Słuchawki prysznicowe, słuchawki natryskowe

(110 produktów)
Słuchawka Rainshower Aqua Stick Warm Sunset 26866DA0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Słuchawka Sena Stick Warm Sunset 26465DA0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-Wyprzedaż
Słuchawka Sena Stick Cool Sunrise 26866GL0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Słuchawka Rainshower Smartactive Hard Graphite 26574A00 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Słuchawka Prysznicowa Tor AREX.SH.017CR Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Słuchawka Rainshower Smartactive Brushed Gard Graphite 26574AL0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Słuchawka Rainshower Smartactive Warm Sunset 26574DA0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Słuchawka Rainshower Smartactive Cool Sunrise 26574GL0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Rączka Prysznicowa Jimjim Czarny JIMJIMRBL Omnires DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Rączka Prysznicowa Chrom Y YRCR Omnires DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Rączka Prysznicowa Chrom Y YOSEMITERCR Omnires DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Słuchawki prysznicowe, czyli ręczny prysznic w Twojej łazience

Każda kabina prysznicowa nieodłącznie kojarzy nam się ze słuchawką prysznicową. Pomimo tego, że dzisiaj sporą popularnością cieszą się deszczownice, słuchawki prysznicowe wciąż traktowane są jako element, podnoszący komfort i wygodę użytkowania. Poznaj nasze produkty i wybierz ten, który w Twojej łazience sprawdzi się najlepiej. 

Słuchawka prysznicowa w łazience tradycyjnej i nowoczesnej

Słuchawka prysznicowa zwana jest często ręcznym prysznicem – jest mobilna dzięki podłączeniu do zaworu wodnego za pomocą elastycznego węża. Słuchawka prysznicowa z wężem i uchwytem jest rozwiązaniem wygodnym i praktycznym, dzięki możliwości regulacji odległości strumienia wody od ciała. Drążek prysznicowy pozwala na unieruchomienie słuchawki na dowolnej wysokości, ale możesz także wziąć słuchawkę do ręki i samodzielnie kierować strumień wody na wybrane partie ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziesz słuchawki prysznicowe Grohe, Hansgrohe, Vitra i wielu innych czołowych marek na rynku armatury. Słuchawka prysznicowa tej uznanej marki to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesnego designu. W Salonie HOFF dostępne są zarówno modele klasyczne, takie jak słuchawka Grohe Cosmopolitan 160, jak i modele nowoczesne, o awangardowym kształcie, jak np. Grohe Euphoria Cube. Każdy z z tych modeli sprawdzi się doskonale podczas codziennego użytkowania.

Słuchawki prysznicowe dla relaksu

Słuchawki prysznicowe służą nie tylko do utrzymania higieny, ale także pozwalają na chwile do relaksu. Większość z dostępnych modeli posiada płynną regulację strumienia wody, dzięki czemu możesz zaserwować sobie zarówno szybki prysznic, jak i np. masaż wybranych partii mięśni czy np. skóry głowy. To od Ciebie zależy, czy weźmiesz delikatny prysznic z wodną mgiełką, czy może kąpiel z silniejszym strumieniem wody. W HOFF dostępne są modele wielu znanych marek, takich jak Grohe czy Hansgrohe. Słuchawka prysznicowa tych marek to produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Słuchawka do prysznica – czy jest lepsza od deszczownicy?

Deszczownice zazwyczaj montowane są na stałe, nie mamy zbyt wielkiej możliwości manipulacji jej późniejszym ustawieniem. Słuchawki natomiast mogą być stosowane jako mobilny prysznic ręczny. Dodatkowo, słuchawka prysznicowa z uchwytem zapewni Ci efekt podobny do efektu deszczownicy. Jest to rozwiązanie bardziej uniwersalne i odpowiednie do każdej łazienki, bez względu na jej metraż i rodzaj zastosowanej kabiny prysznicowej. 

Słuchawki prysznicowe w Salonie HOFF

W Salonie HOFF stawiamy na jakość i innowacyjność. To właśnie w naszym sklepie znajdziesz słuchawki prysznicowe z zastosowaną innowacyjną technologią EcoJoy, pozwalającą na oszczędność nawet 50% wody. Takimi parametrami cieszą się dostępne w naszym salonie słuchawki marki Grohe. Ich cechą szczególną jest specjalna powłoka StarLight, która zapewnia doskonały połysk i łatwość w czyszczeniu zacieków i kamienia. Dysze wzbogacone są ponadto o technologie DreamSpray, która odpowiada za równomierny przepływ wody. Jeśli szukasz słuchawki prysznicowej dostosowanej do Twoich potrzeb, zaufaj naszym doradcom, którzy chętnie wybiorą dla Ciebie słuchawkę idealną. Zapraszamy do Krakowa, na ul. Kosocicką 7, tuż obok węzła wielickiego!

Wyższe wymagania Klientów i brak miejsca w domu spowodował pojawienie się nowej potrzeby wśród konsumentów produktów sanitarnych, w rzeczywistości potencjalnego ogromnego rynku, ponieważ konsumentem produktów sanitarnych jest każdy z nas. Słuchawka prysznicowa to bardzo prosty produkt koncepcyjny, ale bardzo funkcjonalny i jeden z najbardziej poszukiwanych akcesoriów na rynku, gdy wykańczasz łazienkę lub projektujesz nowe wnętrze, zyskujesz więcej miejsca w jednym z zazwyczaj najmniejszych obszarów w Twoim domu.

Na liście głównych akcesoriów do naszej nowej łazienki musi znaleźć się słuchawka prysznicowa czyli ręczny prysznic. Można zapytać: "Dlaczego słuchawka prysznicowa jest dobrym wyborem, czy to niezbędny przedmiot w łazience?" Dobre pytanie! Wystarczy pomyśleć o ręcznym prysznicu jako równoległym urządzeniu do deszczowej wylewki w zlewnie kuchennym. Standaardowa słuchawka prysznicowa jest podłączana do zaworu wodnego za pomocą węża, dzięki czemu jest mobilna i jednocześnie łatwa w czyszczeniu. Ta bardzo podstawowa funkcja zapewnia oczywistą korzyść - prysznice ręczne mogą być używane przez osoby o różnym wzroście, tak samo dobrze sprawdzi się dla dorosłych jak i dla dzieci. Prysznice ręczne mogą być używane także przez osoby siedzące, na stołku lub na wózku inwalidzkim – to bardzo rozszerza możliwości stosowania tego rodzaju prysznica. Strumień wody pozwala osobie trzymającej słuchawkę prysznicową kierować wodę bliżej lub dalej od ciała – czego nie jesteśmy w stanie zrobić korzystając z deszczownicy sufitowej lub ściennej. Wiele pryszniców ręcznych ma wybór trybów strumienia wody: od silnego, mocnego strumienia pod większym ciśnieniem do lekkiego, kropelkowego natrysku – każdy z nas ma inne preferencje dotyczące mycia pod prysznicem, więc każdy znajdzie swoją ulubioną opcję, dzięki czemu zwykły prysznic może być czymś bardziej wyjątkowym i relaksującym. Słuchawka prysznicowa z wężem jest więc dość optymalnym i funkcjonalnym wyborem podczas urządzania naszej nowej łazienki lub jej remontu.

Salon Hoff właśnie dlatego stawia na funkcje ręcznęgo prysznica, na praktyczność popularnej słuchawki prysznicowej. Z tego też powodu zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań armatury, ceramiki i glazury.

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?