0
aranżacja łazienki supreme noir laurent

SUPREME INVISIBLE

Aranżacja Supreme Invisible to nowoczesny projekt łazienki Salonu HOFF, w którym dominującą rolę odegrała ekskluzywna imitacja marmuru.

Nowoczesne wnętrza przeżywają przemianę. Surowy loft stopniowo przeinacza się w odwołania do natury. Moda na płytki marmurowe coraz mocniej osiada w trendach. Nie mogliśmy się oprzeć. Postanowiliśmy stworzyć wnętrze z wykorzystaniem marmuru, który coraz częściej zakrada się do domowych przestrzeni. Aby nadać łazience ekskluzywnego charakteru, zastosowaliśmy w aranżacji czarne płytki imitujące marmur. Widoczne na nich żyły marmurowe dodały wnętrzu wyrafinowania i klasy. Czarne płytki w połysku mają ten atut, że pozwalają z łatwością nadać przestrzeni elegancji i nowoczesnego sznytu. Na takim efekcie nam zależało.

Dobierając do łazienki elementy z armatury (Marmorin), postawiliśmy na ostre formy. Kanciasta wanna wolnostojąca oraz umywalka stojąca wniosły do wnętrza awangardę. Aranżację uatrakcyjnia lustro łazienkowe wysuwane Miior Fit z podświetlaną ramą oraz dekoracyjny grzejnik łazienkowy pionowy. Płyta czołowa grzejnika wykonana jest z pełnej blachy. Zamontowana na grzejniku czarna poręcz z półką tworzy praktyczny ozdobnik i stylowo nawiązuje do czarnych płytek marmurowych. Nie mogło zabraknąć zielonego dodatku. Paproć ożywiła przestrzeń i stylowo dopasowała się do naturalnego motywu kamienia.

Szukasz materiałów i dodatków do łazienki, które pozwolą Ci wnieść naturę do wnętrza? W Salonie HOFF wykonamy dla Ciebie za darmo* wizualizację łazienki 3D zgodną z Twoimi wyobrażeniami. Nie czekaj, umów się na wizualizację łazienki z Projektantką HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.produkty z tej aranżacji

Płytka Wielkoformatowa Supreme Evo Noir Laurent Lux + 120x120 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Supreme Evo Noir Laurent Lux + 120x60 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Płytka Supreme Evo Invisible Select Lux + 120x60 Flaviker DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?