0
Torano Grey Lappato hoff

SZARA ŁAZIENKA TORANO GREY LAPPATO

Ekspozycja nr 62

Płytki imitujące beton stały się w ostatnich latach prawdziwym trendem, także w łazience. Piękne odcienie i eleganckie wykończenie emanują spokojem, który idealnie komponuje się z nowoczesną ceramiką i armaturą. Zobacz, jak stworzyliśmy projekt łazienki, w którym wykorzystaliśmy estetykę kolekcji Torano.

PŁYTKI IMITUJĄCE BETON W SZAREJ ŁAZIENCE

Nasza koncepcja to zrozumienie piękna szarości. Wybraliśmy ten kolor ze względu na nieśmiertelny urok i użytkową prostotę. Główną rolę odgrywają tu płytki wielkoformatowe - Torano White oraz nieco głębszy odcień - Torano Grey. Wykorzystanie dużych płyt ceramicznych pozwoliło nam na stworzenie jednolitej powierzchni. Zwróć uwagę na płytki za blatem. Torano Anthrazite lekko wpadają w patynę i całkowicie zmieniają wygląd łazienki. Dzięki zastosowaniu różnych odcieni betonowych płytek w łazience udało nam się uzyskać przestrzeń i dynamikę, dodatkowo podkreślone właściwym oświetleniem.

DODATKI W MONOCHROMATYCZNYM WNĘTRZU

Dzięki temu, że w łazience dominują szarość, biel i czerń, stała się ona monochromatyczna. Biała ceramika łazienkowa obejmuje umywalkę podblatową PRO, którą wpuściliśmy w blat obudowany płytką. Jej uzupełnieniem są bidet oraz miska wisząca z kolekcji Nubes. Surowy charakter wnętrza jest przełamany przez trójwymiarowy, biały grzejnik w kształcie heksagonu, który zdecydowanie wyróżnia się na tle betonowych kafli. Armatura w czarnej, matowej tonacji prezentuje się niezwykle nowocześnie i znacząco ożywia wnętrze. Bateria umywalkowa i bateria bidetowa z serii Volumo stworzyły wrażenie harmonijnego wnętrza. Połączenie dużych betonowych płytek, czarnej armatury i białej ceramiki tworzy efektowną, przestronną łazienkę.

Salon HOFF Kraków to miejsce, gdzie z pasją tworzymy nowoczesne łazienki. Spodobał Ci się nasz projekt? Umów się na darmową wizualizację* z naszymi projektantami i już dziś stwórz swoją wymarzoną przestrzeń.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją TORANO GREY na żywo!

Zobacz na planie Salonu >


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?