0
Szara łazienka lastryko z czernią i złotem

SZARA ŁAZIENKA Z LASTRYKO CEPPO NUOVO

Ekspozycja nr 17

Szara łazienka z lastryko – co takie wnętrze powinno w sobie zawierać? Jakie dodatki dobrać do szarej łazienki, aby nadać jej modnego wyrazu? Poznaj szczegóły z realizacji projektu Ceppo Nuovo.

NOWOCZESNA SZARA ŁAZIENKA - PŁYTKI LASTRYKO

Szara łazienka lastryko z czernią i złotem, którą zaprojektowaliśmy w Salonie HOFF, stanowi inspirację wnętrza w stylu modern. W projekcie wykorzystaliśmy szare płytki łazienkowe Ceppo Nuovo z konceptu Cerrad x La Mania Home. To wyjątkowa kolekcja, ponieważ została wyróżniona najważniejszą nagrodą w świecie designu Red Dot Award. Płytki wykazują imponującą głębię. Kamyczki będące częścią grafiki wyglądają, jakby zostały zatopione pod taflą szkła. Tak dopracowane wzornictwo stanowi doskonały punkt wyjścia w zaprojektowaniu nowoczesnej szarej łazienki. W projekcie wykorzystaliśmy płytki w dwóch odcieniach: Ceppo Nuovo Silver Poler oraz Ceppo Nuovo Graphite Poler. Subtelne różnice w tonach pozwoliły zachować łagodne przejścia między płytkami.

SZARA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM - JAKIE DODATKI?

Modne łazienki to aranżacje pełne kontrastów. Szara łazienka z czarnymi dodatkami to świetny pomysł na uzyskanie efektownej kompozycji. Czarna kabina prysznicowa z kratą industrialną Nes Black KDJ I Factory Radaway stworzyła w naszej łazience stylowy wyróżnik i dodała przestrzeni charakteru. Po drugiej stronie łazienki zamontowaliśmy czarny grzejnik łazienkowy o geometrycznej konstrukcji Instal-Projekt Mondrian. Wraz z kabiną pozwolił zachować równowagę kontrastów. Drugim ciekawym akcentem jest złota armatura podtynkowa Study Tres. Przełamała chłodne tony dominujące w aranżacji i spójnie dopełniła wnętrze. Szara łazienka ze złotymi dodatkami brzmi całkiem interesująco! Nietuzinkowym dopełnieniem wnętrza jest muszla wc New Classic i umywalka ścienna New Classic producenta Laufen. Ceramika posiada linię retro, której łagodna sylwetka nadała aranżacji subtelnego wyrazu. Do kształtu ceramiki nawiązuje lustro łukowe Simple Portan 50x100 Ruke.

Chcesz w swoim domu położyć nowoczesne płytki lastryko? Łazienka w szarościach z czarnymi i złotymi dodatkami to koncepcja, której szukasz? Odwiedź Salon HOFF w Krakowie i zainspiruj się projektem łazienki na żywo.


Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?