0
01 Turkusowy babilon

SZARA ŁAZIENKA Z NIEBIESKĄ JODEŁKĄ I DREWNEM

Ekspozycja nr 61

Żywe akcenty we wnętrzach stanowią swoistą odskocznię od aranżacyjnej rutyny. Pozwalają wnieść do wnętrza energię i nadać jej wyrazu. Zainspiruj się naszym projektem szarej łazienki z niebieską jodełką i drewnem.

NIEBIESKIE PŁYTKI W JODEŁKĘ W SZAREJ ŁAZIENCE – POSTAW NA KOLOR

Płytki w jodełkę wprowadzają do wnętrza dekoracyjną dynamikę. To akcent retro, który kochamy w aranżacjach za pamięć o tym, co klasyczne i sprawdzone. Kolor niebieski buduje z kolei aurę nadmorskiego klimatu. Kiedy połączymy kolor niebieski i płytki w jodełkę, otrzymamy ciekawą kompozycję klasyki z nutą śródziemnomorskiego ukojenia. Widoczna na zdjęciach niebieska jodełka na ścianie to płytki zellige z kolekcji Karma Turquoise, AB. Położyliśmy je w strefie umywalkowej. Blat umywalkowy pokrywają płytki drewnopodobne Oak Classic, Pecasa w miodowym odcieniu dębowego drewna. Połączenie ciepłego drewna i turkusowych płytek sprawiło, że barwy wyglądają na bardziej nasycone.

SZARA ŁAZIENKA Z NIEBIESKIM AKCENTEM – JAK STWORZYĆ KONCEPCJĘ?

Koncepcja szarej łazienki z niebieskim akcentem może przybierać wiele postaci. Opowiemy Wam o naszej wizji. Wybraliśmy szare płytki imitujące kamień marki Ceramica Limone. Kolekcje Babilon Silver Lappato i Babilon Grey Lappato, oferują subtelny motyw kamienia, który nie odciąga uwagi od niebieskiej ściany – to ona jest tu głównym bohaterem. Odcienie płytek Babilon różnią się od siebie nieznacznie, dzięki czemu nie zaburzają harmonii w odbiorze metrażu. Płytki drewnopodobne, które zastosowaliśmy we wnęce nad wanną i na blacie umywalkowym, to motyw natury. Przestrzeń zwieńcza elegancka ceramika: asymetryczna umywalka nablatowa Isla Defra i wanna przyścienna Emilia Emporia. Ceramikę dopełnia nowoczesna armatura podtynkowa: bateria umywalkowa Y Omnires i bateria wannowa pięciootworowa z tej samej kolekcji. Dużą rolę w aranżacji odgrywa oświetlenie łazienki. Szynoprzewód Aio Tecna z lampami obrotowymi Aio Alton Tecna, stanowi nowoczesne dopełnienie łazienki i inspirację dla tych, którzy lubią doświetlać ulubione strefy wnętrza.

Chcesz zobaczyć aranżację szarej łazienki z niebieskimi kafelkami na żywo? Odwiedź Salon HOFF w Krakowie na ul. Kosocickiej 7. Czeka tu na Ciebie mnóstwo inspiracji!


Zobacz na planie Salonu >

 

produkty z tej aranżacji

Płytka Podłogowa Oak Classic 20x120 Pecasa DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Umywalka Nablatowa Isla 48,5x36,5 L5050 Defra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Grzejnik Horos 96 GREX.HO96.WH Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Szynoprzewód Tecna Linar 200 White 204011 Aio DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?